SLEDZES BAROSANAS APGADE 24V/2A/GPV
AR PVN
  • Izejas spriegums: 24 V DC
  • Barošanas avota strāvas jauda: 2 A
  • Barošanas avota jauda: 48 W
  • Hermētiskuma klase: IP67
Daudzums
  Security policy
(edit with the Customer Reassurance module)
  Delivery policy
  Return policy
Hermētisks barošanas avots plastmasas korpusā
Īpašu uzmanību pievērsiet pareizai barošanas avota dzesēšanai ekspluatācijas laikā!
Barošanas avota veids: Impulss
Barošanas spriegums: 90 ... 264 V UN
Frekvenču diapazons: 47 ... 63 Hz
Izejas spriegums: 24 V LĪDZSTRĀVA
Izejas sprieguma pielaide: ± 3 %
Barošanas avota strāvas efektivitāte: 2 A
Barošanas avota jauda: 48 W
Efektivitāte: 84 %
Izvadu skaits: 1 gab.
Drošība:
  • Pārslodze
  • Īssavienojums
  • Pārspriegums
  • Termiskā
Atlasītās funkcijas:
  • Aizsardzības klase: II
  • Korpuss pielāgots montāžai pie sienas
Mājas tips: Plastmasa, Ūdensizturīgs
Hermētiskuma klase: IP67
Darba temperatūra: -20 °C ... 70 °C
Svari: 0,31 kg
Izmēri: 148 x 40 x 34 mm
Garantija: 3 lati
Genway
NS32689
1 Vienība
Datu lapa
Protocol
BLE
LIN
Voltage
24V