SLEGSANAS BAROSANAS APGADE PMT-12V100W2BA Delta Electronics
AR PVN
  • Barošanas spriegums: 100 V ... 240 V AC
  • Izejas spriegums: 12 V DC
  • Izejas sprieguma regulēšana: 10,8... 13,2 V
  • Barošanas avota strāvas jauda: 8,5 A
  • Barošanas jauda: 102 W
  • Izvadu skaits: 2 gab.
  • MTBF (vidējais laiks starp kļūmēm): 700 000 h
Daudzums
  Security policy
(edit with the Customer Reassurance module)
  Delivery policy
  Return policy
Divu izeju komutācijas barošanas avots ar maziem izmēriem
Barošanas avota veids: Impulss
Barošanas spriegums: 100 V ... 240 V UN
Izejas spriegums: 12V DC
Barošanas avota strāvas efektivitāte: 8,5 A
Barošanas avota jauda: 102 W
Izvadu skaits: 2 gab.
Drošība:
  • Aizsardzība pret īssavienojumu
  • Pārslodze
  • Pārsprieguma aizsardzība
  • Termiskā
Darba temperatūra / relatīvais mitrums: -30 °C ... 70 °C / 5 % ... 95 %
Svari: 0,29 kg
Izmēri: 127 x 97 x 30 mm
Ražotājs/Zīmols: Delta Electronics
Garantija: 5 lati
Genway
NS32507
1 Vienība
Datu lapa
Protocol
BLE
MIDI
Voltage
12V