DC24V5A-DIN komutacijas barosanas avots
AR PVN
Komutācijas barošanas avots - Līdzstrāvas izeja 24V 5A / 120W - 2 izejas - Ieejas spriegums 100V ~ 240V - 123,5 (h) x 41 (w) x 110,3 (d) mm - DIN sliedes stiprinājums
Daudzums
  Security policy
(edit with the Customer Reassurance module)
  Delivery policy
  Return policy
  • Komutācijas barošanas avots
  • DIN sliedes formāts
  • Izeja 24 V DC - 5 A / 120 W
  • 2 izejas
  • Sprieguma diapazons 23,52V ~ 24,48V
  • Efektivitāte 88% pie 115 VAC / 89% pie 230 VAC
  • 123,5 x 41 x 110,3 mm
Tehniskie dati:
Jaudas izvade DC 24V 5A
Sprieguma diapazons Regulējams 23.52V ~ 24.48V
Maksimālā izejas jauda 120W
Izvadu skaits 2
Energoefektivitāte 88% pie 115 VAC
89% pie 230 VAC
Izmēri 123,5 x 41 x 110,3 mm
Svari 505 g
Genway
NS33461
1 Vienība
Datu lapa
Protocol
BLE
Voltage
240V
24V
48V
5V