SLEGSANAS BAROSANAS APGADE PMT-24V150W2BA Delta Electronics
AR PVN
  • Izejas spriegums: 24 V DC
  • Izejas sprieguma regulēšana: 21,6... 26,4 V
  • Barošanas avota strāvas jauda: 6,25 A
  • Barošanas jauda: 150 W
Daudzums
  Security policy
(edit with the Customer Reassurance module)
  Delivery policy
  Return policy
Divu izeju komutācijas barošanas avots ar maziem izmēriem
Barošanas avota veids: Impulss
Barošanas spriegums:
  • 100 V ... 120 V UN
  • 200 V ... 240 V UN
iespējams izvēlēties ar slēdzi
Izejas spriegums: 24 V LĪDZSTRĀVA
Barošanas avota strāvas efektivitāte: 6.25 A
Barošanas avota jauda: 150 W
Izvadu skaits: 2 gab.
Drošība:
  • Aizsardzība pret īssavienojumu
  • Pārslodze
  • Temperatūra
Darba temperatūra / relatīvais mitrums: -30 °C ... 70 °C / 5 % ... 95 %
Svari: 0,35 kg
Izmēri: 159 x 97 x 30 mm
Ražotājs/Zīmols: Delta Electronics
Garantija: 5 lati
Genway
NS32686
1 Vienība
Datu lapa
Protocol
BLE
MIDI
Voltage
24V