SLEDZES BAROSANAS APGADE PMC-24V150W1BA
AR PVN
  • Izejas spriegums: 24 V DC
  • Izejas sprieguma regulēšana: 22,8... 27,6 V
  • Barošanas avota strāvas jauda: 6,25 A
  • Barošanas jauda: 150 W
Daudzums
  Security policy
(edit with the Customer Reassurance module)
  Delivery policy
  Return policy
Barošanas avots ar diviem izejas spaiļu pāriem
Barošanas avota veids: Impulss
Barošanas spriegums: 100 V ... 240 V UN
Izejas spriegums: 24 V LĪDZSTRĀVA
Barošanas avota strāvas efektivitāte: 6.25 A
Barošanas avota jauda: 150 W
Izvades spaiļu skaits: 2 gab.
Darba temperatūra / relatīvais mitrums: -10 °C ... 70 °C / 5 % ... 95 %
Svari: 0,55 kg
Izmēri: 180 x 97 x 38 mm
Ražotājs/Zīmols: Delta Electronics
Garantija: 5 lati
Genway
NS32687
1 Vienība
Datu lapa
Protocol
BLE
MIDI
Voltage
24V