Kameras IP TC-C34HS SPEC:I3/E/Y/C/SD/B/2.8MM/V4.2 4 Mpx 2,8 mm TIANDY
AR PVN
  • Izšķirtspēja: 2688 x 1520, 2560 x 1440, 2304 x 1296, 1920 x 1080; Pārveidotājs: 1/2,7"
  • Skata leņķis: 109°
  • IR apgaismotāja darbības rādiuss: 30 m
  • Atmiņas kartes slots: atbalsta Micro SD kartes līdz 512 GB
  • Attēlu saspiešanas metode: S+265
  • Audio: iebūvēts mikrofons
  • Barošanas avots: PoE (802.3af)
Daudzums
  Security policy
(edit with the Customer Reassurance module)
  Delivery policy
  Return policy
Standarta: IP
Viņš būtu: SuperLite
Izšķirtspēja: 2688 x 1520–4 Mpx,
2560 x 1440 — 3,7 Mpx,
2304 x 1296–3 Mpx,
1920 x 1080–1080 p,
1280 x 720–720 p
Pārveidotājs: 1/2,7 " Progresīvās skenēšanas CMOS
Objektīvs: 2,8 mm
Skata leņķis: 109 °
IR apgaismotāja diapazons: 30 m
Atmiņas kartes slots: Micro SD karšu atbalsts līdz 512 GB
Attēlu saspiešanas metode: S+265/H.265/H.264
Trauksmes ieejas/izejas:
Audio:
  • Iebūvēts mikrofons
  • Audio pārraide tīklā
Galvenās plūsmas pārraides ātrums: 25 kl/s @ 4 Mpx
Tīkla interfeiss: 10/100 Base-TX (RJ-45)
WEB serveris: Iebūvēts
Maks. tiešsaistes lietotāju skaits: 2
ONVIF:
Piekļuve mobilajam tālrunim: Ports: 3000 vai mākoņa piekļuve (P2P)
Noklusējuma IP adrese: DHCP 192.168.1.2
Noklusējuma administratora pieteikšanās/parole: administrators / -
Pirmās palaišanas reizē ir jāiestata administratora parole
Tīmekļa piekļuves porti: 80, 443, 3000, 3001, 3002, 23002
Piekļuve portam, izmantojot mobilo lietojumprogrammu: 3000, 3001
Piekļūstiet portiem, izmantojot datora lietojumprogrammu: 3000, 3001
ONVIF ports: 80
Inteliģenta sejas analīze:
  • šķērsojot līniju
  • ielaušanās
Atlasītās funkcijas:
  • D-WDR - plašs apgaismojuma dinamiskais diapazons
  • 3D-DNR – digitālā attēla trokšņu samazināšana
  • F-DNR (Defog) — ar nokrišņiem saistītā trokšņa samazināšana
  • BLC/HLC - fona apgaismojuma/spēcīgas gaismas kompensācija
  • ICR - mehāniskais infrasarkanais filtrs
  • Dienas/nakts režīms
  • Iespēja mainīt izšķirtspēju, kvalitāti un joslas platumu
  • Privātuma zonas
Barošanas avots: Cilvēki (802.3AF)
Enerģijas patēriņš: ≤ 7 W
Lieta: Kupols - Metāls + Plastmasa
Krāsa: Melns
Hermētiskuma klase: IP66
Mehāniskās aizsardzības klase:
Darba temperatūra: -30 °C ... 60 °C
Svari: 0,27 kg
Izmēri: Ø 117 x 96 mm