Kaamera IP TC-C34HS SPEC:I3/E/Y/C/SD/B/2.8MM/V4.2 4 Mpx 2.8 mm TIANDY
Maksudega
  • Eraldusvõime: 2688 x 1520, 2560 x 1440, 2304 x 1296, 1920 x 1080; Andur: 1/2,7"
  • Vaatenurk: 109°
  • IR-valgusti tööulatus: 30 m
  • Mälukaardi pesa: toetab kuni 512 GB Micro SD-kaarte
  • Pildi tihendamise meetod: S+265
  • Heli: sisseehitatud mikrofon
  • Toiteallikas: PoE (802.3af)
Kogus
  Security policy
(edit with the Customer Reassurance module)
  Delivery policy
  Return policy
Standardne: IP
Ta oleks: SuperLite
Resolutsioon: 2688 x 1520–4 Mpx,
2560 x 1440 – 3,7 Mpx,
2304 x 1296–3 Mpx,
1920 x 1080–1080p,
1280 x 720–720p
Konverter: 1/2,7" Progressive Scan CMOS
Objektiiv: 2,8 mm
Vaatenurk: 109°
IR-valgusti vahemik: 30 m
Mälukaardi pesa: Micro SD kaardi tugi kuni 512 GB
Pildi tihendamise meetod: S+265 / H.265 / H.264
Häire sisendid/väljundid: EI
Heli:
  • Sisseehitatud mikrofon
  • Heli edastamine võrgu kaudu
Põhivoo edastuskiirus: 25 kl/s @ 4 Mpx
Võrgu liides: 10/100 Base-TX (RJ-45)
Veebiserver: Sisseehitatud
Max võrgukasutajate arv: 2
ONVIF: EI
Juurdepääs mobiiltelefonile: Port: 3000 või juurdepääs pilvele (P2P)
Vaikimisi IP-aadress: DHCP 192.168.1.2
Vaikimisi administraatori sisselogimine/parool: admin / -
Esmakordsel käivitamisel tuleb määrata administraatori parool
Veebipääsu pordid: 80, 443, 3000, 3001, 3002, 23002
Juurdepääs pordile mobiilirakenduse kaudu: 3000, 3001
Juurdepääs pordidele arvutirakenduse kaudu: 3000, 3001
Port ONVIF: 80
Arukas näoanalüüs:
  • piiri ületades
  • sissetung
Valitud funktsioonid:
  • D-WDR – lai valgustuse dünaamiline ulatus
  • 3D-DNR – digitaalse pildi müra vähendamine
  • F-DNR (Defog) – sademetega seotud müra vähendamine
  • BLC/HLC – taustavalguse/tugeva valguse kompensatsioon
  • ICR – mehaaniline infrapunafilter
  • Päeva/öö režiim
  • Võimalus muuta eraldusvõimet, kvaliteeti ja ribalaiust
  • Privaatsusalad
Toiteallikas: Inimesed (802.3AF)
Energiatarve: ≤ 7 W
Juhtum: Kuppel - metall + plast
Värv: Must
Tiheduse klass: IP66
Mehaaniline kaitseklass: EI
Töötemperatuur: -30 °C ... 60 °C
Kaalud: 0,27 kg
Mõõdud: Ø 117 x 96 mm