Kamera IP TC-C34HS SPEC:I3/E/Y/C/SD/B/2.8MM/V4.2 4 Mpx 2.8 mm TIANDY
Sisältää alv:n
  • Resoluutio: 2688 x 1520, 2560 x 1440, 2304 x 1296, 1920 x 1080; Muunnin: 1/2,7"
  • Katselukulma: 109°
  • IR-valaisimen kantama: 30 m
  • Muistikorttipaikka: Tukee Micro SD -kortteja 512 Gt asti
  • Kuvan pakkausmenetelmä: S+265
  • Ääni: Sisäänrakennettu mikrofoni
  • Virtalähde: PoE (802.3af)
Määrä
802.3af-standardin mukainen PoE-virtalähde tekee laitteesta entistä yleisemmän ja helpompi asentaa
Vakio: IP
Hän olisi: SuperLite
Resoluutio: 2688 x 1520 - 4 Mpx,
2560 x 1440 - 3,7 Mpx,
2304 x 1296 - 3 Mpx,
1920 x 1080 - 1080p ,
1280 x 720 - 720p
Muunnin: 1/2,7 " Progressive Scan CMOS
Linssi: 2,8 mm
Katselukulma: 109°
IR-valaisimen valikoima: 30 m
Muistikorttipaikka: Micro SD -korttituki 512 Gt asti
Kuvan pakkausmenetelmä: S+265/H.265/H.264
Hälytystulot/lähdöt: EI
Audio:
  • Sisäänrakennettu mikrofoni
  • Äänensiirto verkon kautta
Päävirran lähetysnopeus: 25 kl/s @ 4 Mpx
Verkkoliitäntä: 10/100 Base-TX (RJ-45)
WEB-palvelin: Sisäänrakennettu
Max. online-käyttäjien määrä: 2
ONVIF: EI
Pääsy matkapuhelimeen: Portti: 3000 tai pilviyhteys (P2P)
Pääsy PC:ltä: Portti: 3000 tai pilviyhteys (P2P) - PC: Ilmainen sovellusEasy7 Smart Client Express
IP-oletusosoite: DHCP 192.168.1.2
Oletusjärjestelmänvalvojan kirjautumistunnus/salasana: admin / -
Järjestelmänvalvojan salasana on asetettava ensimmäisen käynnistyksen yhteydessä
Web-käyttöportit: 80, 443, 3000, 3001, 3002, 23002
Pääsy porttiin mobiilisovelluksen kautta: 3000, 3001
Käytä portteja PC-sovelluksen kautta: 3000, 3001
Portti ONVIF: 80
Älykäs kasvoanalyysi:
  • rajan ylittäminen
  • tunkeutuminen
Valitut ominaisuudet:
  • D-WDR - Laaja dynaaminen valaistusalue
  • 3D-DNR - Digitaalinen kuvan kohinanvaimennus
  • F-DNR (Defog) - Sateeseen liittyvän melun vähentäminen
  • BLC/HLC - taustavalon/voimakkaan valon kompensointi
  • ICR - Mekaaninen infrapunasuodatin
  • Päivä/yö-tila
  • Mahdollisuus muuttaa resoluutiota, laatua ja kaistanleveyttä
  • Yksityisyysalueet
Virtalähde: Ihmiset (802.3AF)
Virrankulutus: ≤ 7 W
Tapaus: Kupu - metalli + muovi
Väri: Musta
Tiukkuusluokka: IP66
Mekaaninen suojausluokka: EI
Käyttölämpötila: -30 °C ... 60 °C
Vaaka: 0,27 kg
Mitat: Ø 117 x 96 mm