Kamera IP 5 Mpx Motozoom Wandaloodporna TC-C35MS SPEC:I5/A/E/Y/M/H/2.7-13.5MM/V4.1
AR PVN
  • Objektīvs: - Motozoom
  • Skata leņķis: 98° ... 32°
  • IR apgaismotāja darbības rādiuss: 50 m
  • Attēlu saspiešanas metode: S+265
  • Trauksmes ieejas/izejas: 2 / 1; Audio: iebūvēts mikrofons, atbalsta divvirzienu audio
  • Atmiņas kartes slots: atbalsta Micro SD kartes līdz 512 GB
  • Barošana: PoE (802.3af), 12 V DC
  • Mehāniskās aizsardzības klase: IK10
Daudzums
  Security policy
(edit with the Customer Reassurance module)
  Delivery policy
  Return policy
Izmantotais motora tālummaiņas objektīvs ar fokusa attālumu 2,7 ... 13,5 mm ļauj attālināti regulēt skata leņķi
Standarta: IP
Izšķirtspēja: 2880 x 1620–5 Mpx,
2688 x 1520–4 Mpx,
2560 x 1440 — 3,7 Mpx,
1920 x 1080–1080 p,
1280 x 720–720 p
Pārveidotājs: 1/2,7 " Progresīvās skenēšanas CMOS
Objektīvs: 2,7 ... 13,5 mm — Motozoom
Skata leņķis: 98 ° ... 32 °
IR apgaismotāja diapazons: 50 m
Attēlu saspiešanas metode: S+265/H.265/H.264
Galvenās plūsmas pārraides ātrums: 25 kl/s - 5 Mpx
50 kl/s - 2 Mpx
Interfeiss: 10/100 Base-T (RJ-45)
Trauksmes ieejas/izejas: 2/1
Audio:
  • Iebūvēts mikrofons,
  • Audio ieeja
  • Audio izvade
  • Divvirzienu audio atbalsts
  • Audio pārraide tīklā
  • Saderīgs ar AAC
WEB serveris: Iebūvēts
Maks. tiešsaistes lietotāju skaits: 2
ONVIF: Nav
Atmiņas kartes slots: Micro SD karšu atbalsts līdz 512 GB
Piekļuve mobilajam tālrunim: Ports: 3000 vai mākoņa piekļuve (P2P)
Noklusējuma IP adrese: 192.168.1.2
Noklusējuma administratora pieteikšanās/parole: administrators / -
Pirmās palaišanas reizē ir jāiestata administratora parole
Tīmekļa piekļuves porti: 80, 443, 3000, 3001, 3002, 23002
Piekļuve portam, izmantojot mobilo lietojumprogrammu: 3000, 3001
Datora piekļuves ports: 3000, 3001
ONVIF ports: 80
Inteliģenta sejas analīze:
  • cilvēku un transportlīdzekļu klasifikācija
  • video sabotāža
  • šķērsojot līniju
  • ielaušanās
  • Skaņas noteikšana
  • sejas noteikšana
  • pamests/pazudis objekts
  • siltuma karte
  • cilvēku skaitīšana
  • skrienot
  • stāvvietu noteikšana
  • Pūļa noteikšana
  • Lotering atklāšana
  • aizsargķiveres noteikšana
Atlasītās funkcijas:
  • WDR - 120 dB - Plašs apgaismojuma dinamiskais diapazons
  • 3D-DNR — digitālā attēla trokšņu samazināšana
  • F-DNR (Defog) — ar nokrišņiem saistītā trokšņa samazināšana
  • ROI - atlasīto attēlu fragmentu kvalitātes uzlabošana
  • BLC — fona apgaismojuma kompensācija (fons)
  • HLC — augstas gaismas kompensācija (punkts)
  • ICR - mehāniskais infrasarkanais filtrs
  • Dienas/nakts režīms - konfigurējams
  • Kustības noteikšana
  • Privātuma zonas
  • Asums — attēla kontūru asināšana
Barošanas avots:
  • Cilvēki (802.3AF),
  • 12 V DC / 750 mA
Enerģijas patēriņš: ≤ 9 W
Lieta: Kupols - metāls
Krāsa: Balts
Hermētiskuma klase: IP66
Darba temperatūra: -35 °C ... 65 °C
Svari: 0,86 kg
Izmēri: Ø 143 x 124 mm
Ražotājs/Zīmols: TIANDY
Garantija: 3 lati
Tiandy
NS33320
1 Vienība
Datu lapa
Protocol
ARP
BLE
CIP
GRE
LIN
ONVIF
PoE
Voltage
12V