Kamera IP 5 Mpx Motozoom Wandaloodporna TC-C35MS SPEC:I5/A/E/Y/M/H/2.7-13.5MM/V4.1
Sisältää alv:n
  • Resoluutio: 2880 x 1620, 2688 x 1520, 2560 x 1440, 2304 x 1296, 1920 x 1080; Muunnin: 1/2,7"
  • Objektiivi: - Motozoom
  • Katselukulma: 98° ... 32°
  • IR-valaisimen kantama: 50 m
  • Kuvan pakkausmenetelmä: S+265
  • Hälytystulot/lähdöt: 2 / 1; Ääni: Sisäänrakennettu mikrofoni, tukee kaksisuuntaista ääntä
  • Muistikorttipaikka: Tukee Micro SD -kortteja 512 Gt asti
  • Virtalähde: PoE (802.3af), 12 V DC
  • Mekaaninen suojausluokka: IK10
Määrä
Käytetty moottorizoom-objektiivi, jonka polttoväli on 2,7 ... 13,5 mm, mahdollistaa katselukulman etäsäädön
802.3af-standardin mukainen PoE-virtalähde tekee laitteesta entistä yleisemmän ja helpompi asentaa
Vakio: IP
Resoluutio: 2880 x 1620 - 5 Mpx,
2688 x 1520 - 4 Mpx,
2560 x 1440 - 3,7 Mpx,
1920 x 1080 - 1080p ,
1280 x 720 - 720p
Muunnin: 1/2,7 " Progressive Scan CMOS
Linssi: 2,7 ... 13,5 mm - Motozoom
Katselukulma: 98 ° ... 32 °
IR-valaisimen valikoima: 50 m
Kuvan pakkausmenetelmä: S+265/H.265/H.264
Päävirran lähetysnopeus: 25 kl/s - 5 Mpx
50 kl/s - 2 Mpx
Käyttöliittymä: 10/100 Base-T (RJ-45)
Hälytystulot/lähdöt: 2/1
Audio:
  • Sisäänrakennettu mikrofoni,
  • Äänitulo
  • Äänilähtö
  • Kaksisuuntaisen äänen tuki
  • Äänensiirto verkon kautta
  • AAC-yhteensopiva
WEB-palvelin: Sisäänrakennettu
Max. online-käyttäjien määrä: 2
ONVIF: Ei
Muistikorttipaikka: Micro SD -korttituki 512 Gt asti
Pääsy matkapuhelimeen: Portti: 3000 tai pilviyhteys (P2P)
Pääsy PC:ltä: Portti: 3000 tai pilviyhteys (P2P) - PC: Ilmainen sovellusEasy7 Smart Client Express
IP-oletusosoite: 192.168.1.2
Oletusjärjestelmänvalvojan kirjautumistunnus/salasana: admin / -
Järjestelmänvalvojan salasana on asetettava ensimmäisen käynnistyksen yhteydessä
Web-käyttöportit: 80, 443, 3000, 3001, 3002, 23002
Pääsy porttiin mobiilisovelluksen kautta: 3000, 3001
PC-käyttöportti: 3000, 3001
Portti ONVIF: 80
Älykäs kasvoanalyysi:
  • ihmisten ja ajoneuvojen luokittelu
  • video sabotaasi
  • rajan ylittäminen
  • tunkeutuminen
  • Äänentunnistus
  • kasvojentunnistus
  • hylätty/puuttuva esine
  • lämpökartta
  • ihmisten laskeminen
  • käynnissä
  • pysäköinnin tunnistus
  • Väkijoukon havaitseminen
  • Loikeroinnin tunnistus
  • suojakypärän tunnistus
Valitut ominaisuudet:
  • WDR - 120 dB - Laaja dynaaminen valaistusalue
  • 3D-DNR - Digitaalinen kuvan kohinanvaimennus
  • F-DNR (Defog) - Sateeseen liittyvän melun vähentäminen
  • ROI - valittujen kuvaosien laadun parantaminen
  • BLC - taustavalon kompensointi (tausta)
  • HLC - High Light Compensation (Spot)
  • ICR - Mekaaninen infrapunasuodatin
  • Päivä/yötila - konfiguroitavissa
  • Liiketunnistus
  • Yksityisyysalueet
  • Terävyys - Terävöittää kuvan ääriviivoja
Virtalähde:
  • Ihmiset (802.3AF),
  • 12 V DC / 750 mA
Virrankulutus: ≤ 9 W
Tapaus: Dome - metalli
Väri: Valkoinen
Tiivistysluokka: IP66
Mekaaninen suojausluokka: IK10
Käyttölämpötila: -35 °C ... 65 °C
Vaaka: 0,86 kg
Mitat: Ø 143 x 124 mm
Valmistaja/merkki: TIANDY
Takuu: 3 latia
Tiandy
NS33320
1 Tuote
Lisätiedot
Protocol
ARP
BLE
CIP
GRE
LIN
ONVIF
PoE
Voltage
12V