KAMERA IP TC-C32KN SPEC:I3/Y/WIFI/2.8MM/V4.1 Wi-Fi 1080p, 2,8 mm TIANDY
AR PVN
  • Izšķirtspēja: 1920 x 1080,
  • Pārveidotājs: 1/2,8"
  • Skata leņķis: 98°
  • IR apgaismotāja darbības rādiuss: 30 m
  • Atmiņas kartes slots: Micro SD kartes atbalsts līdz 512 GB (iespējama lokāla ierakstīšana)
  • Attēlu saspiešanas metode: S+265
  • Audio: iebūvēts mikrofons
  • Izvēlētās funkcijas: Wi-Fi modulis, Diapazons: 50 m
  • Barošanas avots: 12 V līdzstrāva
  • Mehāniskās aizsardzības klase: IK10
Daudzums
  Security policy
(edit with the Customer Reassurance module)
  Delivery policy
  Return policy
Uzmanību!
Iespējojot ONVIF protokolu kamerā, tiek atspējota P2P piekļuve
Standarta: IP
Izšķirtspēja: 1920 x 1080–1080 p,
1280 x 720–720 p
Pārveidotājs: 1/2,8 " Progresīvās skenēšanas CMOS
Objektīvs: 2,8 mm
Skata leņķis: 98 °
IR apgaismotāja diapazons: 30 m
Attēlu saspiešanas metode: S+265/H.265/H.264
Trauksmes ieejas/izejas:
Audio:
  • Iebūvēts mikrofons
  • Audio pārraide tīklā
Galvenās plūsmas pārraides ātrums: 25 kl/s @ 1080p
Interfeiss:
  • Wi-Fi — 2,4 GHz IEEE 802.11 b/g/n,
  • 10/100 Base-T (RJ-45)
WEB serveris: Iebūvēts
Maks. tiešsaistes lietotāju skaits: 2
ONVIF: NAV
Piekļuve mobilajam tālrunim: Ports: 3000 vai mākoņa piekļuve (P2P)
Noklusējuma IP adrese: DHCP 192.168.1.2
Noklusējuma administratora pieteikšanās/parole: administrators / -
Pirmās palaišanas reizē ir jāiestata administratora parole
Tīmekļa piekļuves porti: 80, 443, 3000, 3001, 3002, 23002
Piekļuve portam, izmantojot mobilo lietojumprogrammu: 3000, 3001
Piekļūstiet portiem, izmantojot datora lietojumprogrammu: 3000, 3001
ONVIF ports: 80
Atlasītās funkcijas:
  • Wi-Fi modulis, darbības rādiuss: 50 m
  • 2D-DNR, 3D-DNR - digitālā trokšņa samazināšana attēlā
  • F-DNR (Defog) — ar nokrišņiem saistītā trokšņa samazināšana
  • ROI - atlasīto attēlu fragmentu kvalitātes uzlabošana
  • BLC/HLC - fona apgaismojuma/spēcīgas gaismas kompensācija
  • Iespēja mainīt izšķirtspēju, kvalitāti un joslas platumu
  • Privātuma zonas - maks. 4
  • Kustības noteikšana
  • Asums — attēla kontūru asināšana
Barošanas avots: 12V DC
Enerģijas patēriņš: ≤ 6 W
Lieta: Kupols, metāls + plastmasa
Krāsa: Balts
Hermētiskuma klase: IP66
Darba temperatūra: -40 °C ... 65 °C
Svari: 0,39 kg
Izmēri: Ø 120 x 90 mm
Ražotājs/Zīmols: TIANDY
Garantija: 3 lati
Tiandy
NS33316
1 Vienība
Datu lapa
Protocol
ARP
BLE
CIP
DHCP
GRE
LIN
ONVIF
Wi-Fi
wifi
Voltage
12V