KAMERA IP TC-C32KN SPEC:I3/Y/WIFI/2.8MM/V4.1 Wi-Fi 1080p 2,8 mm TIANDY
Su mokesčiais
  • skyra: 1920 x 1080,
  • Keitiklis: 1/2,8 colio
  • Žiūrėjimo kampas: 98°
  • IR apšvietimo diapazonas: 30 m
  • Atminties kortelės lizdas: Micro SD kortelės palaikymas iki 512 GB (galima įrašyti vietoje)
  • Vaizdo suspaudimo būdas: S+265
  • Garsas: įmontuotas mikrofonas
  • Pasirinktos funkcijos: Wi-Fi modulis, Diapazonas: 50 m
  • Maitinimas: 12 V DC
  • Mechaninės apsaugos klasė: IK10
Kiekis
  Security policy
(edit with the Customer Reassurance module)
  Delivery policy
  Return policy
Dėmesio!
Įjungus ONVIF protokolą fotoaparate, išjungiama P2P prieiga
Standartas: IP
Rezoliucija: 1920 x 1080–1080p ,
1280 x 720–720p
Konverteris: 1/2,8 " progresyvaus nuskaitymo CMOS
Objektyvas: 2,8 mm
Žiūrėjimo kampas: 98°
IR apšvietimo diapazonas: 30 m
Vaizdo suspaudimo būdas: S+265 / H.265 / H.264
Signalizacijos įėjimai/išėjimai: NE
Garsas:
  • Integruotas mikrofonas
  • Garso perdavimas tinkle
Pagrindinio srauto perdavimo greitis: 25 kl/s @ 1080p
Sąsaja:
  • „Wi-Fi“ – 2,4 GHz IEEE 802.11 b/g/n,
  • 10/100 Base-T (RJ-45)
WEB serveris: Įmontuotas
Maks. prisijungusių vartotojų skaičius: 2
ONVIF: NE
Prieiga prie mobiliojo telefono: Prievadas: 3000 arba prieiga prie debesies (P2P)
Numatytasis IP adresas: DHCP 192.168.1.2
Numatytasis administratoriaus prisijungimas / slaptažodis: admin / -
Pirmą kartą paleidžiant reikia nustatyti administratoriaus slaptažodį
Žiniatinklio prieigos prievadai: 80, 443, 3000, 3001, 3002, 23002
Prieiga prie prievado per mobiliąją programą: 3000, 3001
Prieiga prie prievadų per kompiuterio programą: 3000, 3001
ONVIF prievadas: 80
Pasirinktos funkcijos:
  • Wi-Fi modulis, diapazonas: 50 m
  • 2D-DNR, 3D-DNR – skaitmeninis triukšmo mažinimas vaizde
  • F-DNR (Derag) – su krituliais susijusio triukšmo mažinimas
  • ROI – pasirinktų vaizdo fragmentų kokybės gerinimas
  • BLC/HLC – foninio apšvietimo/stiprios šviesos kompensavimas
  • Galimybė keisti skiriamąją gebą, kokybę ir pralaidumą
  • Privatumo zonos – maks. 4
  • Judesio aptikimas
  • Ryškumas – paryškina vaizdo kontūrus
Maitinimas: 12V DC
Energijos suvartojimas: ≤ 6 W
Atvejis: Kupolas, metalas + plastikas
Spalva: Baltas
Sandarumo klasė: IP66
Darbinė temperatūra: -40 °C ... 65 °C
Svarstyklės: 0,39 kg
Matmenys: Ø 120 x 90 mm
Gamintojas / Gamintojas: TIANDY
Garantija: 3 latai
Tiandy
NS33316
1 Vienetas
Charakteristikos
Protocol
ARP
BLE
CIP
DHCP
GRE
LIN
ONVIF
Wi-Fi
wifi
Voltage
12V