Kamera IP TC-C35XS SPEC: I3W/E/Y/M/S/B/2.8MM/V5.0 Color Maker 5 Mpx 2,8 mm TIANDY
Su mokesčiais
  • Žiūrėjimo kampas: 109°
  • IR apšvietimo diapazonas: 30 m
  • Baltos šviesos apšvietimo (LED) diapazonas: 15 m
  • Atminties kortelės lizdas: palaiko iki 512 GB talpos Micro SD korteles
  • Vaizdo suspaudimo būdas: S+265
  • Garsas: įmontuotas mikrofonas
  • Maitinimas: PoE (802.3af), 12 V DC
Kiekis
  Security policy
(edit with the Customer Reassurance module)
  Delivery policy
  Return policy
Standartas: IP
Rezoliucija: 2880 x 1620–5 Mpx,
2688 x 1520–4 Mpx,
2560 x 1440 – 3,7 Mpx,
1920 x 1080–1080p ,
1280 x 720–720p
Konverteris: 1/2,8 " progresyvaus nuskaitymo CMOS
Objektyvas: 2,8 mm
Žiūrėjimo kampas: 109°
IR apšvietimo diapazonas: 30 m
Atminties kortelės lizdas: Micro SD kortelės palaikymas iki 512 GB
Vaizdo suspaudimo būdas: S+265 / H.265 / H.264
Signalizacijos įėjimai/išėjimai: NE
Garsas:
  • Integruotas mikrofonas,
  • Garso perdavimas tinkle
Pagrindinio srauto perdavimo greitis: 25 kl/s @ 5 Mpx
Sąsaja: 10/100 Base-TX (RJ-45)
WEB serveris: Įmontuotas
Maks. prisijungusių vartotojų skaičius: 2
ONVIF: NE
Prieiga prie mobiliojo telefono: Prievadas: 3000 arba prieiga prie debesies (P2P)
Numatytasis IP adresas: 192.168.1.2
Numatytasis administratoriaus prisijungimas / slaptažodis: admin / -
Pirmą kartą paleidžiant reikia nustatyti administratoriaus slaptažodį
Žiniatinklio prieigos prievadai: 80, 443, 3000, 3001, 3002, 23002
Prieiga prie prievado per mobiliąją programą: 3000, 3001
Prieiga prie prievadų per kompiuterio programą: 3000, 3001
ONVIF prievadas: 80
Išmani veido analizė:
  • linijos kirtimas – žmonių ir transporto priemonių klasifikacija
  • perimetro apsauga
Pasirinktos funkcijos:
  • WDR – 120 dB – Platus dinaminis apšvietimo diapazonas
  • 3D-DNR – skaitmeninio vaizdo triukšmo mažinimas
  • F-DNR (Derag) – su krituliais susijusio triukšmo mažinimas
  • ROI – pasirinktų vaizdo fragmentų kokybės gerinimas
  • AGC – automatinis vaizdo stiprinimo valdymas
  • BLC/HLC – foninio apšvietimo/stiprios šviesos kompensavimas
  • ICR – mechaninis infraraudonųjų spindulių filtras
  • Dienos/nakties režimas
  • 6kV kameros ir jos konstrukcijos apsauga nuo žaibo poveikio
  • Galimybė keisti skiriamąją gebą, kokybę ir pralaidumą
Maitinimas:
  • Žmonės (802.3AF),
  • 12 V DC / 583 mA
Energijos suvartojimas:
  • ≤ 4,5 W PRIE 12 V NUOLATINĖS SROVĖS
  • ≤ 5 W @
Atvejis: Kupolas – metalinis
Spalva: Juoda
Sandarumo klasė: IP66
Mechaninės apsaugos klasė: NE
Darbinė temperatūra: -40 °C ... 65 °C
Svarstyklės: 0,53 kg
Matmenys: Ø 117 x 96 mm
Gamintojas / Gamintojas: TIANDY
Garantija: 3 latai
Tiandy
NS33531
1 Vienetas
Charakteristikos
Protocol
BLE
CIP
GRE
LIN
ONVIF
PoE
Voltage
12V