Kamera IP TC-C35XS SPEC:I3W/E/Y/M/S/B/2.8MM/V5.0 Color Maker - 5 Mpx 2.8 mm TIANDY
Sisältää alv:n
  • Resoluutio: 2880 x 1620, 2688 x 1520, 2560 x 1440, 2304 x 1296, 1920 x 1080; Muunnin: 1/2,8"
  • Katselukulma: 109°
  • IR-valaisimen kantama: 30 m
  • Valkoisen valon (LED) kantama: 15 m
  • Muistikorttipaikka: Tukee Micro SD -kortteja 512 Gt asti
  • Kuvan pakkausmenetelmä: S+265
  • Ääni: Sisäänrakennettu mikrofoni
  • Virtalähde: PoE (802.3af), 12 V DC
Määrä
802.3af-standardin mukainen PoE-virtalähde tekee laitteesta entistä yleisemmän ja helpompi asentaa
Vakio: IP
Resoluutio: 2880 x 1620 - 5 Mpx,
2688 x 1520 - 4 Mpx,
2560 x 1440 - 3,7 Mpx,
1920 x 1080 - 1080p ,
1280 x 720 - 720p
Muunnin: 1/2,8" Progressive Scan CMOS
Linssi: 2,8 mm
Katselukulma: 109°
IR-valaisimen valikoima: 30 m
Valkoisen valon valaisimen (LED) valikoima: 15 m
Muistikorttipaikka: Micro SD -korttituki 512 Gt asti
Kuvan pakkausmenetelmä: S+265/H.265/H.264
Hälytystulot/lähdöt: EI
Audio:
  • Sisäänrakennettu mikrofoni,
  • Äänensiirto verkon kautta
Päävirran lähetysnopeus: 25 kl/s @ 5 Mpx
Käyttöliittymä: 10/100 Base-TX (RJ-45)
WEB-palvelin: Sisäänrakennettu
Max. online-käyttäjien määrä: 2
ONVIF: EI
Pääsy matkapuhelimeen: Portti: 3000 tai pilviyhteys (P2P)
Pääsy PC:ltä: Portti: 3000 tai pilviyhteys (P2P) - PC: Ilmainen sovellusEasy7 Smart Client Express
IP-oletusosoite: 192.168.1.2
Oletusjärjestelmänvalvojan kirjautumistunnus/salasana: admin / -
Järjestelmänvalvojan salasana on asetettava ensimmäisen käynnistyksen yhteydessä
Web-käyttöportit: 80, 443, 3000, 3001, 3002, 23002
Pääsy porttiin mobiilisovelluksen kautta: 3000, 3001
Käytä portteja PC-sovelluksen kautta: 3000, 3001
Portti ONVIF: 80
Älykäs kasvoanalyysi:
  • rajan ylittäminen - ihmisten ja ajoneuvojen luokittelu
  • kehäsuojaus
Valitut ominaisuudet:
  • WDR - 120 dB - Laaja dynaaminen valaistusalue
  • 3D-DNR - Digitaalinen kuvan kohinanvaimennus
  • F-DNR (Defog) - Sateeseen liittyvän melun vähentäminen
  • ROI - valittujen kuvaosien laadun parantaminen
  • AGC - Automaattinen kuvan vahvistuksen säätö
  • BLC/HLC - taustavalon/voimakkaan valon kompensointi
  • ICR - Mekaaninen infrapunasuodatin
  • Päivä/yö-tila
  • Kameran ja sen rakenteen 6kV suojaus salaman vaikutuksilta
  • Mahdollisuus muuttaa resoluutiota, laatua ja kaistanleveyttä
Virtalähde:
  • Ihmiset (802.3AF),
  • 12 V DC / 583 mA
Virrankulutus:
  • ≤ 4,5 W @ 12 V DC
  • ≤ 5 W @
Tapaus: Dome - metalli
Väri: Musta
Tiukkuusluokka: IP66
Mekaaninen suojausluokka: EI
Käyttölämpötila: -40 °C ... 65 °C
Vaaka: 0,53 kg
Mitat: Ø 117 x 96 mm
Valmistaja/merkki: TIANDY
Takuu: 3 latia
Tiandy
NS33531
1 Tuote
Lisätiedot
Protocol
BLE
CIP
GRE
LIN
ONVIF
PoE
Voltage
12V