IP KAMEROS IPC-HDW2449T-ZS-IL-27135 Smart Dual Light WizSense 4 Mpx 2,7 ... 13,5 mm MOTOZOOM DAHUA
Su mokesčiais
Rezoliucija:2688 x 1520, 2560 x 1440, 2304 x 1296, 1920 x 1080;Jutiklis:1/2,9 ";Žiūrėjimo kampas:97 ° ... 28 °;IR apšvietimo diapazonas:40 m;Baltos šviesos LED apšvietimo diapazonas:40 m;Atminties kortelės lizdas:„Micro SD“ atminties kortelės iki 256 GB palaikymas (galimas vietinis įrašymas);Vaizdo suspaudimo būdas:H.265+;Garsas:Integruotas mikrofonas;Maitinimas:PoE (802.3af), 12 V DC;
  Security policy
(edit with the Customer Reassurance module)
  Delivery policy
  Return policy
Standartinis: IP
Rezoliucija: 2688 x 1520 –4Mpx,
2560 x 1440 – 3,7Mpx,
2304 x 1296 –3Mpx,
1920 x 1080 –1080p
1280 x 720 –720p
Jutiklis: 1/2,9 " progresinio nuskaitymo CMOS
Objektyvas: 2,7 ... 13,5 mm – Motozoom
Žiūrėjimo kampas: 97 ° ... 28 °
IR apšvietimo diapazonas: 40 m
Baltos šviesos LED šviestuvų asortimentas: 40 m
Vaizdo suspaudimo metodas: H.265+ /H.265/ H.264+ /H.264H/MJPEG
Signalizacijos įėjimai/išėjimai:
Garsas: Integruotas mikrofonasGarso perdavimas per tinklą
Tinklo sąsaja: 10/100 Base-T (RJ-45)
WEB serveris: Įmontuotas
Maks. interneto vartotojų skaičius: 6
ONVIF:
Pagrindinio srauto kadrų dažnis: 20fps@ 4Mpx 25fps@ 3.7Mpx
Numatytasis administratoriaus vartotojas / slaptažodis: admin / -
Administratoriaus slaptažodis turi būti nustatytas pirmą kartą paleidžiant
Numatytasis IP adresas: 192.168.1.108
Žiniatinklio naršyklės prieigos prievadai: 80, 37777
PC kliento prieigos prievadai: 37777
Mobiliojo kliento prieigos prievadai: 37777
ONVIF prievadas: 80
rtsp://admin:hasło@192.168.1.108:554/cam/realmonitor?channel=1subtype=1 – antrinis srautas
Maitinimas: Žmonės (802.3AF),12 VDC/ 650 mA
Energijos suvartojimas: ≤ 7,8 W PRIE 12 VDC ≤ 9,3 W @
Būstas: Kupolas – metalinis
Spalva: Baltas
Mechaninės apsaugos klasė:
"Apsaugos indeksas": IP67
Veikimo temp: -30°C ... 60°C
Svoris: 0,69 kg
Matmenys: Ø 122 x 108 mm