Kamera IP 8 Mpx Motozoom PoE TC-C38US SPEC:LK/I8/A/E/Y/M/S/H/2.7-13.5MM/V4.0 Lite Series
Sisältää alv:n
  • Resoluutio: 3840 x 2160, 3072 x 2048, 2560 x 1440, 2304 x 1296, 1920 x 1080; Muunnin: 1/2,8"
  • Objektiivi: - Motozoom
  • Katselukulma: 109° ... 32°
  • IR-valaisimen kantama: 80 m
  • Muistikorttipaikka: Tukee Micro SD -kortteja 512 Gt asti
  • Kuvan pakkausmenetelmä: S+265
  • Hälytystulot/lähdöt: 1 / 1; Ääni: Sisäänrakennettu mikrofoni, tukee kaksisuuntaista ääntä
  • Virtalähde: PoE (802.3af), 12 V DC
  • Se olisi: Lite
Määrä
802.3af-standardin mukainen PoE-virtalähde tekee laitteesta entistä yleisemmän ja helpompi asentaa
Vakio: IP
Resoluutio: 3840 x 2160 - 8 Mpx,
3072 x 2048 - 6 Mpx,
2560 x 1440 - 3,7 Mpx,
1920 x 1080 - 1080p ,
1280 x 720 - 720p
Muunnin: 1/2,8" Progressive Scan CMOS
Linssi: 2,7 ... 13,5 mm - Motozoom
Katselukulma: 109 ° ... 32 °
IR-valaisimen valikoima: 80 m
Liitäntä RS-485: EI
Muistikorttipaikka: Micro SD -korttituki 512 Gt asti
Kuvan pakkausmenetelmä: S+265/H.265/H.264
Hälytystulot/lähdöt: 1/1
Audio:
  • Sisäänrakennettu mikrofoni,
  • Äänitulo
  • Äänilähtö
  • Äänensiirto verkon kautta
  • Kaksisuuntaisen äänen tuki
  • AAC-yhteensopiva
Päävirran lähetysnopeus:
  • 20 kl/s @ 8 Mpx
  • 25 kl/s @ 3,7 Mpx
Verkkoliitäntä: 10/100 Base-TX (RJ-45)
WEB-palvelin: Sisäänrakennettu
Max. online-käyttäjien määrä: 2
ONVIF: EI
Pääsy matkapuhelimeen: Portti: 3000 tai pilviyhteys (P2P)
Web-käyttöportit: 80, 443, 3000, 3001, 3002, 23002
Pääsy porttiin mobiilisovelluksen kautta: 3000, 3001
Käytä portteja PC-sovelluksen kautta: 3000, 3001
Portti ONVIF: 80
Älykäs kasvoanalyysi:
  • ihmisten ja ajoneuvojen luokittelu
  • rajan ylittäminen
  • video sabotaasi
  • kasvojentunnistus
Valitut ominaisuudet:
  • Moottorizoom-objektiivi
  • WDR - 120 dB - Laaja dynaaminen valaistusalue
  • 3D-DNR - Digitaalinen kuvan kohinanvaimennus
  • F-DNR (Defog) - Sateeseen liittyvän melun vähentäminen
  • ROI - valittujen kuvaosien laadun parantaminen
  • BLC/HLC - taustavalon/voimakkaan valon kompensointi
  • ICR - Mekaaninen infrapunasuodatin
  • Päivä/yö-tila
  • Mahdollisuus muuttaa resoluutiota, laatua ja kaistanleveyttä
  • Äänentunnistus
Virtalähde:
  • Ihmiset (802.3AF),
  • 12 V DC / 670 mA
Virrankulutus: ● 9 WO
≤ 8 W @ 12 V DC
Tapaus: Kompakti - metalli
Väri: Valkoinen
Tiukkuusluokka: IP67
Mekaaninen suojausluokka: EI
Käyttölämpötila: -40 °C ... 65 °C
Vaaka: 0,97 kg
Mitat: 239 x 90 x 90 mm
Valmistaja/merkki: TIANDY
Hän olisi: Lite
Takuu: 3 latia
Tiandy
NS33532
CIP
GRE
PoE
RS-485
Voltage
12V