Kamera IP 8 Mpx Motozoom PoE TC-C38US SPEC:LK/I8/A/E/Y/M/S/H/2.7-13.5MM/V4.0 Lite serija
Su mokesčiais
  • Objektyvas: - Motozoom
  • Žiūrėjimo kampas: 109° ... 32°
  • IR apšvietimo diapazonas: 80 m
  • Atminties kortelės lizdas: palaiko iki 512 GB talpos Micro SD korteles
  • Vaizdo suspaudimo būdas: S+265
  • Signalizacijos įėjimai/išėjimai: 1 / 1; Garsas: įtaisytas mikrofonas, palaiko dvipusį garsą
  • Maitinimas: PoE (802.3af), 12 V DC
  • Tai būtų: Lite
Kiekis
  Security policy
(edit with the Customer Reassurance module)
  Delivery policy
  Return policy
Standartas: IP
Rezoliucija: 3840 x 2160–8 Mpx,
3072 x 2048–6 Mpx,
2560 x 1440 – 3,7 Mpx,
1920 x 1080–1080p ,
1280 x 720–720p
Konverteris: 1/2,8 " progresyvaus nuskaitymo CMOS
Objektyvas: 2,7 ... 13,5 mm – „Motozoom“.
IR apšvietimo diapazonas: 80 m
Sąsaja RS-485: NE
Atminties kortelės lizdas: Micro SD kortelės palaikymas iki 512 GB
Vaizdo suspaudimo būdas: S+265 / H.265 / H.264
Signalizacijos įėjimai/išėjimai: 1/1
Garsas:
  • Integruotas mikrofonas,
  • Garso įvestis
  • Garso išvestis
  • Garso perdavimas tinkle
  • Dviejų krypčių garso palaikymas
  • Suderinamas su AAC
Pagrindinio srauto perdavimo greitis:
  • 20 kl/s @ 8 Mpx
  • 25 kl/s @ 3,7 Mpx
Tinklo sąsaja: 10/100 Base-TX (RJ-45)
WEB serveris: Įmontuotas
Maks. prisijungusių vartotojų skaičius: 2
ONVIF: NE
Prieiga prie mobiliojo telefono: Prievadas: 3000 arba prieiga prie debesies (P2P)
Numatytasis IP adresas: 192.168.1.2
Numatytasis administratoriaus prisijungimas / slaptažodis: admin / -
Pirmą kartą paleidžiant reikia nustatyti administratoriaus slaptažodį
Žiniatinklio prieigos prievadai: 80, 443, 3000, 3001, 3002, 23002
Prieiga prie prievado per mobiliąją programą: 3000, 3001
Prieiga prie prievadų per kompiuterio programą: 3000, 3001
ONVIF prievadas: 80
Išmani veido analizė:
  • žmonių ir transporto priemonių klasifikacija
  • kertant liniją
  • vaizdo sabotažas
  • veido aptikimas
Pasirinktos funkcijos:
  • Variklio priartinimo objektyvas
  • WDR – 120 dB – Platus dinaminis apšvietimo diapazonas
  • 3D-DNR – skaitmeninio vaizdo triukšmo mažinimas
  • F-DNR (Derag) – su krituliais susijusio triukšmo mažinimas
  • ROI – pasirinktų vaizdo fragmentų kokybės gerinimas
  • BLC/HLC – foninio apšvietimo/stiprios šviesos kompensavimas
  • ICR – mechaninis infraraudonųjų spindulių filtras
  • Dienos/nakties režimas
  • Galimybė keisti skiriamąją gebą, kokybę ir pralaidumą
  • Garso aptikimas
Maitinimas:
  • Žmonės (802.3AF),
  • 12 V DC / 670 mA
Energijos suvartojimas: ● 9 WO
≤ 8 W PRIE 12 V NUOLATINĖS SROVĖS
Atvejis: Kompaktiškas – metalinis
Spalva: Baltas
Sandarumo klasė: IP67
Mechaninės apsaugos klasė: NE
Darbinė temperatūra: -40 °C ... 65 °C
Svarstyklės: 0,97 kg
Matmenys: 239 x 90 x 90 mm
Gamintojas / Gamintojas: TIANDY
Jis būtų: Lite
Garantija: 3 latai
Tiandy
NS33532
1 Vienetas
Charakteristikos
Protocol
BLE
CIP
GRE
LIN
ONVIF
PoE
RS-485
Voltage
12V