IPC-HDBW5541E-ZE-27135-DC12AC24V - 5 Mpx, 2,7 ... 13,5 mm - MOTOZOOM DAHUA
DAHUA
NS20777
3 Tuotteet
Lisätiedot
APP
Google home
Protocol
ARP
BLE
CIP
DHCP
DNS
Ethernet
FTP
GRE
HTTP
HTTPS
ICMP
IEEE 802.1X
LIN
MOST
NTP
ONVIF
PoE
PPP
PPPoE
QUIC
RS-485
RTP
RTSP
SDI
SMTP
SNMP
TCP
UDP
UPnP
X10
Voltage
12V
24V