IP-KAMERA IPC-HDW2449T-ZS-IL-27135 Smart Dual Light WizSense - 4 Mpx 2,7 ... 13,5 mm - MOTOZOOM DAHUA
Sisältää alv:n
Resoluutio:2688 x 1520, 2560 x 1440, 2304 x 1296, 1920 x 1080;Anturi:1/2,9 ";Katselukulma:97 ° ... 28 °;IR-valaistusalue:40 m;Valkoisen valon LED-valaisinten valikoima:40 m;Muistikorttipaikka:Micro SD -muistikortit jopa 256 Gt:n tuki (mahdollinen paikallinen tallennus);Kuvan pakkausmenetelmä:H.265+;Audio:Mikrofoni sisäänrakennettu;Virtalähde:PoE (802.3af), 12 V DC;
Vakio: IP
Resoluutio: 2688 x 1520 –4Mpx,
2560 x 1440 - 3,7Mpx,
2304 x 1296 –3Mpx,
1920 x 1080 -1080p
1280 x 720 -720p
Anturi: 1/2,9 " Progressive Scan CMOS
Linssi: 2,7 ... 13,5 mm - Motozoom
Näkökulma: 97 ° ... 28 °
IR-valaistusalue: 40 m
Valkoisen valon LED-valaisinsarja: 40 m
Muistikorttipaikka: Micro SD -muistikortit jopa 256 Gt:n tuki (mahdollinen paikallinen tallennus)
Kuvan pakkausmenetelmä: H.265+ /H.265/ H.264+ /H.264H/MJPEG
Hälytystulot/lähdöt:
Audio: Mikrofoni sisäänrakennettuÄänensiirto verkon kautta
Verkkoliitäntä: 10/100 Base-T (RJ-45)
WEB-palvelin: Sisäänrakennettu
Max. online-käyttäjien määrä: 6
ONVIF:
Päävirran kuvanopeus: 20fps@ 4Mpx 25fps@ 3.7Mpx
Oletusjärjestelmänvalvojan käyttäjä / salasana: admin / -
Järjestelmänvalvojan salasana tulee asettaa ensimmäisen käynnistyksen yhteydessä
IP-oletusosoite: 192.168.1.108
Web-selaimen pääsyportit: 80, 37777
PC-asiakasportit: 37777
Mobiiliasiakkaan pääsyportit: 37777
Portti ONVIF: 80
RTSP URL: rtsp://admin:hasło@192.168.1.108:554/cam/realmonitor?channel=1subtype=0 - Päävirta
rtsp://admin:hasło@192.168.1.108:554/cam/realmonitor?channel=1subtype=1 - Alistream
Virtalähde: Ihmiset (802.3AF),12 VDC/ 650 mA
Virrankulutus: ≤ 7,8 W @ 12 VDC ≤ 9,3 W @
Asuminen: Dome - metalli
Väri: Valkoinen
Mekaaninen suojaluokka:
"Suojausindeksi": IP67
Toimintalämpötila: -30 °C ... 60 °C
Paino: 0,69 kg
Mitat: Ø 122 x 108 mm