EXPANSION PLUG KW-10/6X100 KLIMAS
Tax included
Expansion plug for solid substrates with countersunk head screw;Drilling diameter:10 mm;Expansion plug length:60 mm;Screw dimensions:Ø 6 x 100 mm, PZ-3;