SOLAR CHARGE CONTROLLER SCC-30A-MPPT-LCD AZO Digital
Tax included
Regulation Type:MPPT;Rated voltage:12 / 24 V;Rated current:30 A;Main features:LED diodes indicating the device operation status;Weight:1.54 kg;
Quantity
  Security policy
(edit with the Customer Reassurance module)
  Delivery policy
  Return policy
AZO Digital
NS9509
1 Item
Data sheet
Protocol
BLE
Voltage
12V
24V