STYROFOAM PLUG SM-140/EPN*P4 Elektro-Plast
Tax included
In package:4 pcs The price for package ;Thickness of the Styrofoam:≥ 140 mm;Diameter of the screw:Ø 4 mm ... Ø 5 mm;