USB TIKLA LADETAJS CHAR-X137B-45W Delta Power
AR PVN
Izejas jauda:maks. 45 W (kopā);Izvade:USB-C izeja: 5 V / 3 A, 9 V / 3 A, 12 V / 3 A, 15 V / 3 A, 20 V / 2,25 A; USB-A izeja: 5 V / 3 A, 9 V / 2 A, 12 V / 1,5 A;Galvenās iezīmes:Ātrā uzlāde 3.0, strāvas padeve;Ieejas spriegums:100 ... 240 V UN;Ražotājs/Zīmols:Delta jauda;