SIENAS Skava OMP-50W50
SIENAS Skava OMP-50W50
AR PVN
Sienas skavu izmanto, lai piestiprinātu antenas mastus pie sienas.
Komplektā ietilpst divi elementi.
Daudzums
  Security policy
(edit with the Customer Reassurance module)
  Delivery policy
  Return policy
Materiāls: Metāls
Masta diametrs: maks. 50 mm
Caurules attālums no sienas: 500 mm
Montāža: 10 x izplešanās spraudņi Ø 12 mm