Viedais termostats Avatto WT410-16A-B elektriska apkure 16A WiFi
AR PVN
Nav īsa apraksta
  Security policy
(edit with the Customer Reassurance module)
  Delivery policy
  Return policy
Avatto WT410-16A-B Viedais termostats elektriskajai apkurei 16A WiFi
Pārvaldiet temperatūru savās mājās mūsdienīgā veidā. Avatto WT410-16A-B viedais termostats ir paredzēts elektriskās apkures regulēšanai ar maksimālo slodzi 16A. Izmantojot Wi-Fi savienojumu, jūs varat attālināti kontrolēt temperatūru, izmantojot lietotni. Produkts darbojas arī ar populāriem balss palīgiem un ļauj izveidot grafikus un integrēties ar citām viedierīcēm. Izvēlieties inovatīvus risinājumus un ietaupiet uz elektrības rēķiniem, baudot komfortu un siltumu!
Izveidojiet ideālus apstākļus
Precizitāte komfortam un ietaupījumiem
Bez piepūles režīma maiņa
Kontrole no jebkuras vietas
Lieliska izvēle ģimenēm
Izveidojiet viedo māju
Komplektā iekļauts:
  • Avatto WT410-16A-B viedais termostats
  • Skrūves x2
  • Ārējais sensors (3 m)
  • Lietošanas pamācība
Ražotājs Avatto
Modelis WT410-16A-B
App Smart Life/Tuya Smart
Balss vadība Amazon Alexa, Google Home, Yandex Alice utt.
Temperatūras sensors NTC
Temperatūras mērīšanas precizitāte ±1 ℃
Displeja ekrāns LED
Darba temperatūra no -5°C līdz 50°C
Pašpatēriņš 1 W
Temperatūras iestatīšanas diapazons no 15°C līdz 95°C
Temperatūras iestatīšanas precizitāte 0,5°C
Temperatūras kalibrēšanas diapazons no -9,9°C līdz 9,9°C
Telpas temperatūras noteikšanas precizitāte 0,1°C
Temperatūras histerēzes diapazons no 0,5°C līdz 10°C
Slodzes strāva 16 A
Spriegums AC 100-240V 50/60Hz
Izmēri 86 x 86 x 14 mm (priekšējā daļa) + 26 mm (aizmugurējā daļa)
Krāsa melns
AVATTO
NS27284
85 vienības:
Datu lapa
APP
Amazon Alexa
Google home
Smarteg Smart Life
Yandex Алиса
Protocol
BLE
GRE
HTTP
HTTPS
LIN
MOST
Wi-Fi
wifi
Voltage
240V