KAMERA IP LPR TC-C34LQ SPEC:LK/I3W/A/E/Y/M/S/H/LPR/8-32MM Color Maker / Pro - 4 Mpx 8 ... 32 mm - MOTOZOOM TIANDY
Sisältää alv:n
  • Tarkkuus: 2688 x 1520, 2560 x 1440, 1920 x 1080; Muunnin: 1/1,8"
  • Linssi: ... 32 mm
  • Katselukulma: 42,8° ... 15,4°
  • IR-valaisimen kantama: 60 m
  • Valkoisen valon (LED) kantama: 60 m
  • Kuvan pakkausmenetelmä: S+265
  • Muistikorttipaikka: Tukee Micro SD -kortteja 512 Gt asti
  • Virtalähde: PoE (802.3af), 12 V DC
Määrä
Vakio: IP
Tuotesarja: Color Maker / Pro
Resoluutio: 2688 × 1520 - 4 Mpx,
2560 × 1440 - 4 Mpx,
2304 x 1296 - 3 Mpx,
1920 x 1080 - 1080p ,
1280 x 720 - 720p
Muunnin: 1/1,8" CMOS
Linssi: 8 ... 32 mm - Motozoom
IR-valaisimen valikoima: 60 m
Valkoisen valon valaisimen (LED) valikoima: 60 m
Kuvan pakkausmenetelmä: S+265 / H.265 / H.264 / MJPEG
Päävirran lähetysnopeus: 25 kl/s @ 4 Mpx
Käyttöliittymä: 10/100 Base-T (RJ-45)
Hälytystulot/lähdöt: 2/1
Liitäntä RS-485: Ei
WEB-palvelin: Sisäänrakennettu
Max. online-käyttäjien määrä: 7
ONVIF: Ei
Muistikorttipaikka: Micro SD -korttituki 512 Gt asti
Pääsy PC:ltä: Portti: 3000 tai pilviyhteys (P2P) - PC: Ilmainen sovellusEasy7 Smart Client Express
IP-oletusosoite: 192.168.1.2
Oletusjärjestelmänvalvojan kirjautumistunnus/salasana: admin / -
Järjestelmänvalvojan salasana on asetettava ensimmäisen käynnistyksen yhteydessä
Web-käyttöportit: 80, 443, 3000, 3001, 3002, 23002
Pääsy porttiin mobiilisovelluksen kautta: 3000, 3001
PC-käyttöportti: 3000, 3001
ONVIF-portti: 80
- Kuvausnopeus: nopeudella ≤120 km/h - sieppausnopeus ≥99 %
- Tunnistuksen tehokkuus: ≥ 95 %
- Ajoneuvojen enimmäismäärä rungossa: 8
- Kuvan tyyppi: tausta, ajoneuvo, rekisterikilpi
- Säilytettyjen rekisterikilpien määrä: 10 000
- Tuettu maa/alue: Etelä-Afrikka
Turvallisuus: Suojaus sähköstaattista purkausta vastaan: 6 kVYlijännitesuoja: 4 kV
Virtalähde: Ihmiset (802.3AF),12 V DC / 1160 mA
Virrankulutus: max. 15,5 W
Tapaus: Tubowa - metalli + muovi
Väri: Valkoinen + musta
Tiukkuusluokka: IP67
Mekaaninen suojausluokka: EI
Käyttölämpötila: -35 °C ... 65 °C
Vaaka: 1,50 kg
Mitat: 330 x 114 x 107 mm
NDAA-sertifikaatti: Ei
Valmistaja/merkki: TIANDY
Takuu: 3 latia
Tiandy
NS35615
1 Tuote
Lisätiedot
Protocol
BLE
CIP
LIN
ONVIF
PoE
RS-485
SPI
Voltage
12V