KAMERA IP LPR TC-C34LQ SPEC:LK/I3W/A/E/Y/M/S/H/LPR/8-32MM Color Maker / Pro - 4 Mpx 8 ... 32 mm - MOTOZOOM TIANDY
Maksudega
  • Eraldusvõime: 2688 x 1520, 2560 x 1440, 1920 x 1080; Andur: 1/1,8"
  • Objektiiv: ... 32 mm
  • Vaatenurk: 42,8° ... 15,4°
  • IR-valgusti tööulatus: 60 m
  • Valge valgusega valgusti (LED) ulatus: 60 m
  • Pildi tihendamise meetod: S+265
  • Mälukaardi pesa: toetab kuni 512 GB Micro SD-kaarte
  • Toide: PoE (802.3af), 12 V DC
Kogus
  Security policy
(edit with the Customer Reassurance module)
  Delivery policy
  Return policy
Standardne: IP
Tooteseeria: Värvitegija / Pro
Resolutsioon: 2688 × 1520–4 Mpx,
2560 × 1440–4 Mpx,
2304 x 1296–3 Mpx,
1920 x 1080–1080p,
1280 x 720–720p
Konverter: 1/1,8" CMOS
Objektiiv: 8 ... 32 mm – Motozoom
Vaatenurk: 42,8 ° ... 15,4 °
IR-valgusti vahemik: 60 m
Valge valguse valgusti (LED): 60 m
Pildi tihendamise meetod: S+265 / H.265 / H.264 / MJPEG
Põhivoo edastuskiirus: 25 kl/s @ 4 Mpx
Liides: 10/100 Base-T (RJ-45)
Häire sisendid/väljundid: 2/1
Liides RS-485: Mitte
Veebiserver: Sisseehitatud
Max võrgukasutajate arv: 7
ONVIF: Mitte
Mälukaardi pesa: Micro SD-kaardi tugi kuni 512 GB
Vaikimisi IP-aadress: 192.168.1.2
Vaikimisi administraatori sisselogimine/parool: admin / -
Esmakordsel käivitamisel tuleb määrata administraatori parool
Veebipääsu pordid: 80, 443, 3000, 3001, 3002, 23002
Juurdepääs pordile mobiilirakenduse kaudu: 3000, 3001
Arvuti juurdepääsuport: 3000, 3001
Port ONVIF: 80
- Võttekiirus: kiirusel ≤120 km/h - püüdmiskiirus ≥99%
- Tuvastamise efektiivsus: ≥95%
- Maksimaalne sõidukite arv raamis: 8
- Jäädvustatud pildi tüüp: taust, sõiduk, numbrimärk
- Salvestatud numbrimärkide arv: 10 000
- Toetatud riik/piirkond: Lõuna-Aafrika Vabariik
Turvalisus: Kaitse elektrostaatilise laengu eest: 6 kVÜlepingekaitse: 4 kV
Toiteallikas: Inimesed (802.3AF),12 V DC / 1160 mA
Energiatarve: max. 15,5 W
Juhtum: Tubowa - metall + plast
Värv: Valge + must
Tiheduse klass: IP67
Mehaaniline kaitseklass: EI
Töötemperatuur: -35 °C ... 65 °C
Kaalud: 1,50 kg
Mõõdud: 330 x 114 x 107 mm
NDAA sertifikaat: Mitte
Tootja/kaubamärk: TIANDY
Garantii: 3 latti
Tiandy
NS35615
1 Ühik
Lisainfo
Protocol
BLE
CIP
LIN
ONVIF
PoE
RS-485
SPI
Voltage
12V