KAMERA WANDALOODPORNA IP TC-C35KS SPEC:I3/E/Y/M/H/2.8MM/V4.1 - 5 Mpx 2,8 mm TIANDY
Sisältää alv:n
  • Resoluutio: 2880 x 1620 2688 x 1520, 2560 x 1440, 2304 x 1296, 1920 x 1080; Muunnin: 1/2,7"
  • Katselukulma: 104°
  • IR-valaisimen kantama: 30 m
  • Kuvan pakkausmenetelmä: S+265
  • Hälytystulot/lähdöt: 1 / 1; Ääni: Sisäänrakennettu mikrofoni, tukee kaksisuuntaista ääntä
  • Virtalähde: PoE (802.3af), 12 V DC
Määrä
802.3af-standardin mukainen PoE-virtalähde tekee laitteesta entistä yleisemmän ja helpompi asentaa
Vakio: IP
Resoluutio: 2880 x 1620 - 5 Mpx,
2688 x 1520 - 4 Mpx,
2560 x 1440 - 3,7 Mpx,
1920 x 1080 - 1080p ,
1280 x 720 - 720p
Muunnin: 1/2,7 " Progressive Scan CMOS
Linssi: 2,8 mm
Katselukulma: 104°
IR-valaisimen valikoima: 30 m
Muistikorttipaikka: EI
Kuvan pakkausmenetelmä: S+265/H.265/H.264
Hälytystulot/lähdöt: 1/1
Audio:
  • Sisäänrakennettu mikrofoni,
  • Äänitulo
  • Äänilähtö
  • Kaksisuuntaisen äänen tuki
  • Äänensiirto verkon kautta
  • AAC-yhteensopiva
Päävirran lähetysnopeus:
  • 25 kl/s @ 5 Mpx
  • 50 kl/s @ 2 Mpx
WEB-palvelin: Sisäänrakennettu
Max. online-käyttäjien määrä: 2
ONVIF: Ei
Pääsy matkapuhelimeen: Portti: 3000 tai pilviyhteys (P2P)
Pääsy PC:ltä: Portti: 3000 tai pilviyhteys (P2P) PC: Ilmainen sovellusEasy7 Smart Client Express
IP-oletusosoite: DHCP 192.168.1.2
Oletusjärjestelmänvalvojan kirjautumistunnus/salasana: admin / -
Järjestelmänvalvojan salasana on asetettava ensimmäisen käynnistyksen yhteydessä
Web-käyttöportit: 80, 443, 3000, 3001, 3002, 23002
Pääsy porttiin mobiilisovelluksen kautta: 3000, 3001
Käytä portteja PC-sovelluksen kautta: 3000, 3001
Portti ONVIF: 80
Älykäs kasvoanalyysi:
  • ihmisten ja ajoneuvojen luokittelu
  • rajan ylittäminen
  • hylätty/puuttuva esine
  • laiton pysäköinti
  • laskea ihmisiä
  • lämpökartta
  • vaeltamisen havaitseminen tietyllä alueella
  • käynnissä
  • suojakypärän tunnistus
  • päivystävien ihmisten havaitseminen
  • video sabotaasi
Valitut ominaisuudet:
  • WDR - 120 dB - Laaja dynaaminen valaistusalue
  • 3D-DNR - Digitaalinen kuvan kohinanvaimennus
  • F-DNR (Defog) - Sateeseen liittyvän melun vähentäminen
  • ROI - valittujen kuvaosien laadun parantaminen
  • BLC/HLC - taustavalon/voimakkaan valon kompensointi
  • ICR - Mekaaninen infrapunasuodatin
  • Päivä/yö-tila
  • Mahdollisuus muuttaa resoluutiota, laatua ja kaistanleveyttä
  • Yksityisyysalueet
  • Äänentunnistus
Virtalähde:
  • Ihmiset (802.3AF),
  • 12 V DC / 590 mA
Virrankulutus: ≤ 7 W
Tapaus: Dome - metalli
Väri: Valkoinen
Tiukkuusluokka: IP66
Mekaaninen suojausluokka: IK10
Käyttölämpötila: -40 °C ... 65 °C
Vaaka: 0,49 kg
Mitat: Ø 120 x 90 mm
Valmistaja/merkki: TIANDY
Takuu: 3 latia
Tiandy
NS34286
1 Tuote
Lisätiedot
Protocol
BLE
CIP
DHCP
GRE
LIN
ONVIF
PoE
Voltage
12V