Kamera IP TC-C34QN SPEC:I5W/WIFI/EU/2.8MM/V4.0 Wi-Fi, 2.8mm TIANDY
Sisältää alv:n
  • Tarkkuus: 2560 x 1440, 2304 x 1296, 1920 x 1080; Muunnin: 1/2,8"
  • Katselukulma: 100°
  • IR-valaisimen kantama: 50 m
  • Valkoisen valon (LED) kantama: 15 m
  • Muistikorttipaikka: Tukee Micro SD -kortteja 512 Gt asti
  • Kuvan pakkausmenetelmä: S+265
  • Ääni: Sisäänrakennettu mikrofoni, Sisäänrakennettu kaiutin
  • Verkkoliitäntä: Wi-Fi, 2,4 GHz
  • Virtalähde: 12 V DC
Määrä
802.3af-standardin mukainen PoE-virtalähde tekee laitteesta entistä yleisemmän ja helpompi asentaa
Huomio!
ONVIF-protokollan käyttöönotto kamerassa estää P2P-käytön
Vakio: IP
Resoluutio: 2560 x 1440 - 3,7 Mpx,
2304 x 1296 - 3 Mpx,
1920 x 1080 - 1080p ,
1280 x 720 - 720p
Muunnin: 1/2,8" Progressive Scan CMOS
Linssi: 2,8 mm
Katselukulma: 100°
IR-valaisimen valikoima: 50 m
Valkoisen valon valaisimen (LED) valikoima: 15 m
Muistikorttipaikka: Micro SD -korttituki 512 Gt asti
Kuvan pakkausmenetelmä: S+265/H.265/H.264
Hälytystulot/lähdöt: EI
Audio:
  • Sisäänrakennettu mikrofoni,
  • Sisäänrakennettu kaiutin
  • Äänensiirto verkon kautta
Päävirran lähetysnopeus: 25 kl/s @ 3,7 Mpx
Verkkoliitäntä:
  • Wi-Fi, 2,4 GHz, IEEE 802.11 b/g/n
  • 10/100 Base-TX (RJ-45)
WEB-palvelin: Sisäänrakennettu
Max. online-käyttäjien määrä: 2
ONVIF: EI
Pääsy matkapuhelimeen: Portti: 3000 tai pilviyhteys (P2P)
Pääsy PC:ltä: Portti: 3000 tai pilviyhteys (P2P) - PC: Ilmainen sovellusEasy7 Smart Client Express
IP-oletusosoite: DHCP 192.168.1.2
Oletusjärjestelmänvalvojan kirjautumistunnus/salasana: admin / -
Järjestelmänvalvojan salasana on asetettava ensimmäisen käynnistyksen yhteydessä
Web-käyttöportit: 80, 433, 3000, 3001, 3002, 23002
Pääsy porttiin mobiilisovelluksen kautta: 3000, 3001
Käytä portteja PC-sovelluksen kautta: 3000, 3001
Portti ONVIF: 80
Valitut ominaisuudet:
  • Wi-Fi-moduuli, Kantama 50 m
  • D-WDR - Laaja dynaaminen valaistusalue
  • 3D-DNR - Digitaalinen kuvan kohinanvaimennus
  • F-DNR (Defog) - Sateeseen liittyvän melun vähentäminen
  • BLC/HLC - taustavalon/voimakkaan valon kompensointi
  • ICR - Mekaaninen infrapunasuodatin
  • Yksityisyysalueet - max. 4
  • Päivä/yö-tila
  • Mahdollisuus muuttaa resoluutiota, laatua ja kaistanleveyttä
Virtalähde:
  • 12 V DC / 620 mA
Virrankulutus: ≤ 7,5 W
Tapaus: Kompakti - muovi + metalli
Väri: Valkoinen
Tiukkuusluokka: IP67
Mekaaninen suojausluokka: EI
Käyttölämpötila: -30 °C ... 60 °C
Vaaka: 0,26 kg
Mitat: 164 x 73 x 73 mm
Valmistaja/merkki: TIANDY
Takuu: 3 latia
Tiandy
NS33546
1 Tuote
Lisätiedot
Protocol
BLE
CIP
DHCP
GRE
LIN
ONVIF
PoE
Wi-Fi
wifi
Voltage
12V