Kamera IP TC-C320N SPEC:AK/I3/E/Y/C/2.8MM/V2.0 Analog Killer - 1080p 2,8 mm TIANDY
Sisältää alv:n
  • Tarkkuus: 1920 x 1080; Muunnin: 1/3"
  • Katselukulma: 94°
  • IR-valaisimen kantama: 30 m
  • Kuvan pakkausmenetelmä: S+265
  • Ääni: Sisäänrakennettu mikrofoni
  • Virtalähde: PoE (802.3af)
Määrä
802.3af-standardin mukainen PoE-virtalähde tekee laitteesta entistä yleisemmän ja helpompi asentaa
Vakio: IP
Resoluutio: 1920 x 1080 - 1080p ,
1280 x 720 - 720p
Muunnin: 1/3" Progressive Scan CMOS
Linssi: 2,8 mm
Katselukulma: 94°
IR-valaisimen valikoima: 30 m
Muistikorttipaikka: EI
Kuvan pakkausmenetelmä: S+265/H.265/H.264
Hälytystulot/lähdöt: EI
Audio:
  • Sisäänrakennettu mikrofoni
  • Äänensiirto verkon kautta
Päävirran lähetysnopeus: 25 kl/s @ 2 Mpx
Käyttöliittymä: 10/100 Base-TX (RJ-45)
WEB-palvelin: Sisäänrakennettu
Max. online-käyttäjien määrä: 1
ONVIF: EI
Pääsy matkapuhelimeen: EI
IP-oletusosoite: DHCP 192.168.1.2
Oletusjärjestelmänvalvojan kirjautumistunnus/salasana: admin / -
Järjestelmänvalvojan salasana on asetettava ensimmäisen käynnistyksen yhteydessä
Web-käyttöportit: 80
Portti ONVIF: 80
Älykäs kasvoanalyysi: EI
Valitut ominaisuudet:
  • D-WDR - Laaja dynaaminen valaistusalue
  • 3D-DNR - Digitaalinen kuvan kohinanvaimennus
  • F-DNR (Defog) - Sateeseen liittyvän melun vähentäminen
  • BLC/HLC - taustavalon/voimakkaan valon kompensointi
  • ICR - Mekaaninen infrapunasuodatin
  • Päivä/yö-tila
  • Mahdollisuus muuttaa resoluutiota, laatua ja kaistanleveyttä
  • Yksityisyysalueet
  • Liiketunnistus
Virtalähde: Ihmiset (802.3AF)
Virrankulutus: ≤ 2,5 W
Tapaus: Kupu - muovia
Väri: Valkoinen
Tiukkuusluokka: EI
Mekaaninen suojausluokka: EI
Käyttölämpötila: -30 °C ... 65 °C
Vaaka: 0,11 kg
Mitat: Ø 94 x 78 mm