IP VANDALKIINDEL KAAMERA IPC-HDBW5541E-ZE-27135-DC12AC24V 5 Mpx, 2,7 ... 13,5 mm MOTOZOOM DAHUA
Maksudega
  Security policy
(edit with the Customer Reassurance module)
  Delivery policy
  Return policy
DAHUA
NS20777
3 Tooted
Lisainfo
APP
Google home
Protocol
ARP
BLE
CIP
DHCP
DNS
Ethernet
FTP
GRE
HTTP
HTTPS
ICMP
IEEE 802.1X
LIN
MOST
NTP
ONVIF
PoE
PPP
PPPoE
QUIC
RS-485
RTP
RTSP
SDI
SMTP
SNMP
TCP
UDP
UPnP
X10
Voltage
12V
24V