2 ZONU GARSO STIPRINTUVAS DS-QAE0A60G1-VB 60 W Hikvision
Su mokesčiais
Pralaidumas:80 Hz ... 20 kHz;Garso įėjimai:1 vnt Jack 6,5 mm lizdas – išorinio mikrofono įvestis, 2 vnt CINCH MONO, 1 vnt USB 2.0, Bluetooth;Garso išėjimai:2 vnt CINCH, 2 vnt Garsiakalbio išvestis 4-8 Ω 2 vnt Garsiakalbio išvestis - 100 V linijos jungtis;Maitinimas:24 V DC;
  Security policy
(edit with the Customer Reassurance module)
  Delivery policy
  Return policy
Hikvision
NS21867
4 Prekės
Charakteristikos
Protocol
Bluetooth
LIN
USB
Voltage
24V