2-ALUE AUDIOVAHVISTIN DS-QAE0A60G1-VB 60 W Hikvision
Sisältää alv:n
Kaistanleveys:80 Hz ... 20 kHz;Äänitulot:1 kpl Jack 6,5 mm liitäntä - Ulkoinen mikrofonitulo, 2 kpl CINCH MONO, 1 kpl USB 2.0, Bluetooth;Äänilähdöt:2 kpl CINCH, 2 kpl Kaiutinlähtö 4-8 Ω 2 kpl Kaiutinlähtö - 100 V linjaliitin;Virtalähde:24 V DC;
Hikvision
NS21867
4 Tuotteet
Lisätiedot
Protocol
Bluetooth
LIN
USB
Voltage
24V