Kamera IP TC-C321N SPEC: AK/I3/E/Y/C/2.8MM/V2.0 Analog Killer 1080p 2,8 mm TIANDY
Su mokesčiais
  • Tai būtų: Analog Killer
  • Rezoliucija: 1920 x 1080; Keitiklis: 1/3"
  • Žiūrėjimo kampas: 94°
  • IR apšvietimo diapazonas: 30 m
  • Atminties kortelės lizdas; Vaizdo suspaudimo būdas: S+265
  • Garsas: įmontuotas mikrofonas
  • Maitinimas: PoE (802.3af)
Kiekis
  Security policy
(edit with the Customer Reassurance module)
  Delivery policy
  Return policy
Standartas: IP
Jis būtų: Analoginis žudikas
Rezoliucija: 1920 x 1080–1080p ,
1280 x 720–720p
Konverteris: 1/3 " progresinio nuskaitymo CMOS
Objektyvas: 2,8 mm
Žiūrėjimo kampas: 94°
IR apšvietimo diapazonas: 30 m
Atminties kortelės lizdas: NE
Vaizdo suspaudimo būdas: S+265 / H.265 / H.264
Signalizacijos įėjimai/išėjimai: NE
Garsas:
  • Integruotas mikrofonas
  • Garso perdavimas tinkle
Pagrindinio srauto perdavimo greitis: 25 kl/s @ 1080p
Tinklo sąsaja: 10/100 Base-TX (RJ-45)
WEB serveris: NE
Maks. prisijungusių vartotojų skaičius: 1
ONVIF: NE
Prieiga prie mobiliojo telefono: NE
Numatytasis IP adresas: 192.168.1.2
Numatytasis administratoriaus prisijungimas / slaptažodis: admin / -
Pirmą kartą paleidžiant reikia nustatyti administratoriaus slaptažodį
Žiniatinklio prieigos prievadai: NE
ONVIF prievadas: NE
Pasirinktos funkcijos:
  • D-WDR – platus dinaminis apšvietimo diapazonas
  • 3D-DNR – skaitmeninio vaizdo triukšmo mažinimas
  • F-DNR (Derag) – su krituliais susijusio triukšmo mažinimas
  • BLC/HLC – foninio apšvietimo/stiprios šviesos kompensavimas
  • ICR – mechaninis infraraudonųjų spindulių filtras
  • Dienos/nakties režimas
  • Galimybė keisti skiriamąją gebą, kokybę ir pralaidumą
  • Judesio aptikimas
Maitinimas: Žmonės (802.3AF)
Energijos suvartojimas: ≤ 3 W
Atvejis: Kompaktiškas – plastikinis
Spalva: Baltas
Sandarumo klasė: IP67
Atsparus vandalams: NE
Darbinė temperatūra: -30°C ... 60°C
Svarstyklės: 0,13 kg
Matmenys: 140 x 60 x 60 mm