KAMERA IP TC-C34XN SPEC: I3W/E/Y/2.8MM/V4.2 Color Maker 4 Mpx 2,8 mm TIANDY
Su mokesčiais
  • Skiriamoji geba: 2688 x 1520, 2560 x 1440, 2304 x 1296, 1920 x 1080; Keitiklis: 1/2,9"
  • Žiūrėjimo kampas: 100°
  • IR apšvietimo diapazonas: 30 m
  • Baltos šviesos apšvietimo (LED) diapazonas: 15 m
  • Atminties kortelės lizdas; Vaizdo suspaudimo būdas: S+265
  • Garsas: įmontuotas mikrofonas
  • Maitinimas: PoE (802.3af), 12 V
Kiekis
  Security policy
(edit with the Customer Reassurance module)
  Delivery policy
  Return policy
Standartas: IP
Rezoliucija: 2688 x 1520–4 Mpx,
2560 x 1440 – 3,7 Mpx,
2304 x 1296–3 Mpx,
1920 x 1080–1080p ,
1280 x 720–720p
Konverteris: 1/2,9 " progresinio nuskaitymo CMOS
Objektyvas: 2,8 mm
Žiūrėjimo kampas: 100°
IR apšvietimo diapazonas: 30 m
Atminties kortelės lizdas: NE
Vaizdo suspaudimo būdas: S+265 / H.265 / H.264
Signalizacijos įėjimai/išėjimai: NE
Garsas: Integruotas mikrofonasGarso perdavimas tinkle
Pagrindinio srauto perdavimo greitis: 25 kl/s @ 4 Mpx
Tinklo sąsaja: 10/100 Base-TX (RJ-45)
WEB serveris: Įmontuotas
Maks. prisijungusių vartotojų skaičius: 2
ONVIF: NE
Numatytasis IP adresas: DHCP 192.168.1.2
Numatytasis administratoriaus prisijungimas / slaptažodis: admin / -
Pirmą kartą paleidžiant reikia nustatyti administratoriaus slaptažodį
Žiniatinklio prieigos prievadai: 80, 443, 3000, 3001, 3002, 23002
Prieiga prie prievado per mobiliąją programą: 3000, 3001
Prieiga prie prievadų per kompiuterio programą: 3000, 3001
ONVIF prievadas: 80
Išmani veido analizė: kertant linijąįsibrovimas
Maitinimas: Žmonės (802.3AF),12 V / 590 mA
Energijos suvartojimas: ≤ 7 W
Atvejis: Kupolas - metalas + plastikas
Spalva: Balta + juoda
Sandarumo klasė: NE
Atsparus vandalams: NE
Darbinė temperatūra: -30°C ... 60°C
Svarstyklės: 0,26 kg
Matmenys: Ø 117 x 96 mm
Gamintojas / Gamintojas: TIANDY
Garantija: 3 latai
Tiandy
NS33527
1 Vienetas
Charakteristikos
Protocol
BLE
CIP
DHCP
GRE
LIN
ONVIF
PoE
Voltage
12V