Plauku dziovintuvas Deerma DEM-CF50W (rozinis)
Su mokesčiais
  Security policy
(edit with the Customer Reassurance module)
  Delivery policy
  Return policy
Deerma plaukų džiovintuvas DEM-CF50W (rožinis)
Greitas džiūvimas
Apgalvotas dizainas
Natūrali priežiūra
Neigiamų jonų galia
Temperatūros valdymas
Skirtingi veikimo režimai
Naudojimo komfortas
Deerma įtaisas buvo sukurtas atsižvelgiant į didžiausią patogumą. Dėl lengvo, vos 390 g svorio ir kompaktiškų 250 × 97 × 70 mm matmenų, jis itin patogus ir paprastas naudoti. Be to, dėl pažangaus triukšmo mažinimo įrenginio veikimo garsas yra tik 56 dB, o tai garantuoja tylų ir taikų darbą. Be to, dvigubo sluoksnio filtras efektyviai neleidžia dulkėms ir plaukams patekti į džiovintuvą. Taip pat rasite magnetinį antgalį, kuris gali pasisukti 360°, todėl galėsite tiksliai nukreipti oro srautą ir geriau valdyti džiovinimo procesą.
Papildomi priedai
Įtraukta
  • plaukų džiovintuvas
  • magnetinis antgalis
  • magnetinė pakaba
  • naudojimo instrukcija
Gamintojas Deerma
Modelis DEM-CF50W (rožinė)
Oro srautas 70 m/s
Nominali įtampa 220 V~
Nominali galia 1400 W
Vardinis dažnis 50 Hz
Svoris 390 g
Matmenys 250 × 97 × 70 mm