Hiustenkuivain Deerma DEM-CF50W (vaaleanpunainen)
Deerma hiustenkuivaaja DEM-CF50W (vaaleanpunainen)
Nopeasti kuivuva
Harkittu suunnittelu
Luonnollinen hoito
Negatiivisten ionien voima
Lämpötilan säätö
Erilaisia ​​toimintatapoja
Käyttömukavuus
Deerma-laite on suunniteltu äärimmäistä mukavuutta ajatellen. Sen kevyt, vain 390 g paino ja kompaktit mitat 250 × 97 × 70 mm tekevät siitä erittäin kätevän ja helppokäyttöisen. Lisäksi edistyneen melunvaimennuksen ansiosta yksikön käyttövoimakkuus on vain 56 dB, mikä takaa hiljaisen ja rauhallisen toiminnan. Lisäksi kaksikerroksinen suodatin estää tehokkaasti pölyn ja hiusten pääsyn kuivausrumpuun. Löydät myös magneettisuuttimen, joka voi kääntyä 360°, jolloin voit ohjata ilmavirtaa tarkasti ja ohjata kuivausprosessia paremmin.
Lisävarusteet
Mukana
  • hiustenkuivaaja
  • magneettinen suutin
  • magneettinen ripustin
  • ohjekirja
Valmistaja Deerma
Malli DEM-CF50W (vaaleanpunainen)
Ilmavirta 70 m/s
Nimellisjännite 220 V~
Nimellisteho 1400W
Nimellistaajuus 50 Hz
Paino 390 g
Mitat 250 × 97 × 70 mm