LAAJENTUMINEN KS-12/8X100 KLIMAS
Sisältää alv:n
Laajennustulppa kiinteille alustoille kuusiokantaisella ruuvilla;Poran halkaisija:12 mm;Laajennustulpan pituus:80 mm;Ruuvien mitat:Ø 8 x 100 mm, SW-13;