LAAJENTAMINEN KW-10/6X80 KLIMAS
Sisältää alv:n
Laajennustulppa kiinteille alustoille uppokantaisella ruuvilla;Poran halkaisija:10 mm;Laajennustulpan pituus:60 mm;Ruuvien mitat:Ø 6 x 80 mm, PZ-3;