IP-KAAMERA APTI-AI805VA2-28W-L taisvarviline 8,3 Mpx 4K UHD 2,8 mm
Maksudega
Resolutsioon:3840 x 2160, 3072 x 2048, 2592 x 1536, 2560 x 1440, 1920 x 1080;Andur:1/2,8-tolline SONY Starvis™ tagantvalgustusega CMOS;Vaatenurk:105°;Valge valgusega LED-valgustite valik:25 m;Pildi tihendamise meetod:H.265+;Heli:Helisisend, heliväljund, vastavus AAC standardile;Toiteallikas:PoE (802.3af), 12 V DC;
  Security policy
(edit with the Customer Reassurance module)
  Delivery policy
  Return policy
APTI
NS8545
3 Tooted
Lisainfo
Protocol
PoE
Voltage
5V