KAAMERA KLASS DS-1272ZJ-110B Hikvision
Maksudega
Kinnitusavade kaugus:87 mm, 83,5 mm;Aukude arv:2 või 3;Kaela läbimõõt:Ø 110 mm;Sobib kaameratele:Hikvision;Materjal:Alumiiniumist;Värv:Valge;Kaugus paigalduspinnast:118 mm;