IP VANDALUI ATSAKYTA KAMERA IPC-HDBW5541E-ZE-27135-DC12AC24V-S3 WizMind S - 5 Mpx 2,7 ... 13,5 mm - MOTOZOOM DAHUA
Su mokesčiais
  Security policy
(edit with the Customer Reassurance module)
  Delivery policy
  Return policy
DAHUA
NS17173
3 Prekės
Charakteristikos
APP
Google home
Protocol
ARP
BLE
CIP
DHCP
DNS
Ethernet
FTP
GRE
HTTP
HTTPS
ICMP
LIN
MOST
NFS
NTP
ONVIF
PoE
PPP
PPPoE
QUIC
RS-485
RTMP
RTP
RTSP
SDI
SMTP
SNMP
TCP
UDP
UPnP
X10
Voltage
12V
24V