KAMERA IP TC-C34WP SPEC:W/E/Y/2.8MM/V4.0 Color Maker 4 Mpx 2,8 mm TIANDY
Su mokesčiais
  • Skiriamoji geba: 2592 x 1520, 2560 x 1440, 2304 x 1296, 1920 x 1080; Keitiklis: 1/2,8 colio
  • Žiūrėjimo kampas: 100°
  • Baltos šviesos apšvietimo (LED) diapazonas: 15 m
  • Atminties kortelės lizdas: palaiko iki 512 GB talpos Micro SD korteles
  • Vaizdo suspaudimo būdas: S+265
  • Garsas: įmontuotas mikrofonas
  • Maitinimas: PoE (802.3af), 12 V DC
Kiekis
  Security policy
(edit with the Customer Reassurance module)
  Delivery policy
  Return policy
Dėmesio!
Įjungus ONVIF protokolą fotoaparate, išjungiama P2P prieiga
Standartas: IP
Rezoliucija: 2592 x 1520–4 Mpx,
2560 x 1440 – 3,7 Mpx,
2304 x 1296–3 Mpx,
1920 x 1080–1080p ,
1280 x 720–720p
Konverteris: 1/2,8 " progresyvaus nuskaitymo CMOS
Objektyvas: 2,8 mm
Žiūrėjimo kampas:
  • 100° (gamintojo duomenys)
  • 90° (mūsų bandymai)
Atminties kortelės lizdas: Micro SD kortelės palaikymas iki 512 GB
Vaizdo suspaudimo būdas: S+265 / H.265 / H.264
Signalizacijos įėjimai/išėjimai: NE
Garsas:
  • Integruotas mikrofonas
  • Garso perdavimas tinkle
Pagrindinio srauto perdavimo greitis: 25 kl/s @ 4 Mpx
Sąsaja: 10/100 Base-TX (RJ-45)
WEB serveris: Įmontuotas
Maks. prisijungusių vartotojų skaičius: 2
ONVIF: NE
Prieiga prie mobiliojo telefono: Prievadas: 3000 arba prieiga prie debesies (P2P)
Numatytasis IP adresas: DHCP 192.168.1.2
Numatytasis administratoriaus prisijungimas / slaptažodis: admin / -
Pirmą kartą paleidžiant reikia nustatyti administratoriaus slaptažodį
Žiniatinklio prieigos prievadai: 80, 443, 3000, 3001, 3002, 23002
Prieiga prie prievado per mobiliąją programą: 3000, 3001
Prieiga prie prievadų per kompiuterio programą: 3000, 3001
ONVIF prievadas: 80
Išmani veido analizė:
  • kertant liniją
  • įsibrovimas
  • vaizdo sabotažas
Pasirinktos funkcijos:
  • WDR – 120 dB – Platus dinaminis apšvietimo diapazonas
  • 3D-DNR – skaitmeninio vaizdo triukšmo mažinimas
  • F-DNR (Derag) – su krituliais susijusio triukšmo mažinimas
  • ROI – pasirinktų vaizdo fragmentų kokybės gerinimas
  • AGC – automatinis vaizdo stiprinimo valdymas
  • BLC/HLC – foninio apšvietimo/stiprios šviesos kompensavimas
  • Color maker – spalvingas naktinis režimas
  • Judesio aptikimas
Maitinimas:
  • Žmonės (802.3AF),
  • 12 V DC / 590 mA
Energijos suvartojimas: ≤ 7 W
Atvejis: Kompaktiškas - metalas + plastikas
Spalva: Baltas
Sandarumo klasė: IP67
Mechaninės apsaugos klasė: NE
Darbinė temperatūra: -40 °C ... 65 °C
Svarstyklės: 0,3 kg
Matmenys: 160 x 73 x 73 mm
Gamintojas / Gamintojas: TIANDY
Garantija: 3 latai
Tiandy
NS33572
1 Vienetas
Charakteristikos
Protocol
BLE
CIP
DHCP
GRE
LIN
ONVIF
PoE
Voltage
12V