KORUNDILIEKKO KIVIEN LEIKKAUKSIIN TCK-12530 125 mm WKRET-MET KLIMAS
Sisältää alv:n
Sovellus:Leikkauskivi, terrazzo, teräsbetoni, keraamiset materiaalit;Levyn halkaisija:125 mm;Levyn paksuus:3,0 mm;Asennusreiän halkaisija:22,23 mm;Suurin RPM:12250 RPM;Paino:72 g;