LAAJENTUMINEN KS-12/8X80 KLIMAS
Sisältää alv:n
Laajennustulppa kiinteille alustoille kuusiokantaisella ruuvilla;Poran halkaisija:12 mm;Laajennustulpan pituus:60 mm;Ruuvien mitat:Ø 8 x 80 mm, SW-13;