IP-KAMERA APTI-AI509VAS3IL-28W Smart Hybrid Light -taysvarinen 5 Mpx 2,8 mm
Sisältää alv:n
Resoluutio:2592 x 1944, 2560 x 1440, 1920 x 1080;Anturi:1/2,8" SONY Starvis™ taustavalaistu CMOS;Katselukulma:96°;IR-valaistusalue:40 m;Valkoisen valon LED-valaisinten valikoima:30 m;Kuvan pakkausmenetelmä:H.265+;Audio:Sisäänrakennettu mikrofoni, sisäänrakennettu kaiutin, AAC-standardin mukainen;Virtalähde:PoE (802.3af), 12 V DC;
APTI
NS9062
5 Tuotteet
Lisätiedot
Protocol
PoE
Voltage
9V