IP PTZ-KAMERA SISALLA ICSEE-W31VP28 Wi-Fi - 3 Mpx 3,6 mm
Sisältää alv:n
Resoluutio:2304 x 1296;Anturi:CMOS;IR-valaistusalue:8 m;Muistikorttipaikka:Micro SD -muistikortit jopa 128 Gt:n tuki (mahdollinen paikallinen tallennus);Audio:Kaksisuuntaisen äänen suoratoiston tuki, äänentunnistus;Pääominaisuudet:Sisäänrakennettu värinäyttö: 2,8" IPS, CALL-painike;Virtalähde:5V DC;
Vakio: IP
Resoluutio: 2304 x 1296 –3Mpx
Anturi: CMOS
Linssi: 3,6 mm
IR-valaistusalue: 8 m
Vaakasuuntainen kiertoalue: 0 ° ... 355 °
Pystysuuntainen kiertoalue: 90 °
Muistikorttipaikka: Micro SD -muistikortit jopa 128 Gt:n tuki (mahdollinen paikallinen tallennus)
Hälytystulot/lähdöt:
Päävirran kuvanopeus: 12fps@ 3Mpx
Käyttöliittymä: 2,4 GHz Wi-Fi – IEEE 802.11 b/g/n
WEB-palvelin:
Max. online-käyttäjien määrä:
ONVIF:
Älykäs kuvaanalyysi: Liiketunnistus Älykäs objektien seurantaHälytystoiminto
Pääominaisuudet: Sisäänrakennettu värinäyttö: 2,8" IPS, 240 x 320 pikseliä,Hälytysilmoitukset: PUSH, iCSee-sovellusKuvien etäkatselu matkapuhelinsovelluksestaKaukosäädin ja hallinta - iCSee-sovellusHälytysäänimerkkiPäivä/yö-tilaVideotietojen tallennus pilveen ja micro SD -kortilleCALL-painikeEND-painike
Matkapuhelimien tuki: Pääsy pilven kautta (P2P)The
IP-oletusosoite:
Oletusjärjestelmänvalvojan käyttäjä / salasana:
Web-selaimen pääsyportit:
PC-asiakasportit:
Mobiiliasiakkaan pääsyportit:
ONVIF-portti:
RTSP URL:
Virtalähde: 5 VDC/ 1,5 A (virtalähde mukana) tai USB-C-portti
Virrankulutus: ≤ 5 W
Asuminen: Muovi
Väri: Valkoinen
"Suojausindeksi":
Mekaaninen suojaluokka:
Paino: 0,24 kg
Mitat: Ø 85 x 172 mm
Tuetut kielet: englanti
Valmistaja/merkki: DELTA CCTV
Takuu: 2 vuotta
DELTA CCTV
NS8882
5 Tuotteet
Lisätiedot
APP
Google home
Protocol
BLE
GRE
HTTP
HTTPS
LIN
ONVIF
QUIC
RTSP
SDI
USB
Wi-Fi
Voltage
5V