IP-KAAMERA APTI-AI508V3IW-36AD nutikas kahe valgustusega aktiivne heidutus 5 Mpx 3,6 mm
Maksudega
Resolutsioon:2592 x 1944, 2560 x 1440, 1920 x 1080;Andur:1/2,8-tolline SONY Starvis™ tagantvalgustusega CMOS;Vaatenurk:73°;IR valgustuse vahemik:25 m;Valge valgusega LED-valgustite valik:25 m;Mälukaardi pesa:Micro SD-kaardi tugi kuni 1TB;Pildi tihendamise meetod:H.265+;Häire sisendid/väljundid:1/1;Heli:Sisseehitatud mikrofon, sisseehitatud kõlar, kahesuunalise heli voogesituse tugi;Toiteallikas:PoE (802.3af), 12 V DC;
  Security policy
(edit with the Customer Reassurance module)
  Delivery policy
  Return policy
Standardne: IP
Resolutsioon: 2592 x 1944–5Mpx,
2560 x 1440 – 3,7Mpx,
1920 x 1080 -1080p,
1280 x 720720p
Andur: 1/2,8-tolline SONY Starvis™ tagantvalgustusega CMOS
Objektiiv: 2,8 mm @ F1,6
Vaatenurk: 106°
IR valgustuse ulatus: 25 m
Valge valgusega LED-valgustite valik: 25 m
Mälukaardi pesa: Micro SD mälukaardid kuni 1TB tugi (võimalik kohalik salvestamine)
Pildi tihendamise meetod: H.265+ /H.265/ H.264+ /H.264/ AVI / JPEG
Häire sisendid/väljundid: 1/1
Heli: Sisseehitatud mikrofon,Sisseehitatud kõlar,Kahesuunalise heli voogesituse tugi
Peavoo kaadrisagedus: max. 25kaadrit sekundis@ 5Mpx
Liides: 10/100 Base-T (RJ-45)
Veebiserver: Sisseehitatud
Max võrgukasutajate arv: 10
ONVIF: 19.12
Vaikimisi administraatori kasutaja / parool: admin / admin
Veebibrauseri juurdepääsupordid: 80
PC-kliendi juurdepääsupordid: 80
Mobiilkliendi juurdepääsupordid: 80
Port ONVIF: 80
RTSP URL: rtsp://user:password@ip_address:80/0 – põhivoog
rtsp://user:password@ip_address:80/1 – alamvoog
Toiteallikas: Inimesed (802.3AF),12 VDC/ 350 mA
Energiatarve: ≤ 4,2 W
Eluase: Kuppel, metall
Värv: Valge
"Kaitseindeks": IP67
Mehaaniline kaitseklass:
Töötemp: -30 °C ... 60 °C
Kaal: 0,73 kg
Mõõtmed: Ø 127 x 120 mm