KONFIGUREERITAV UMBERRELEE MOODUL PK1-12-PDT DELTA
Maksudega
Moodul PK1-12-PDT koosneb ümberlülitusreleest ja konfiguratsioonisüsteemist, mis määrab kõrge või madala olekuga relee juhtimise;Releeväljundite arv:1;Toiteallikas:10... 16 V DC;Relee maksimaalne koormus:10 A (max), 30 V DC / 50 V AC;Väljund:EI/NC;Peamised omadused:DIN, TS-35 siini kinnitus,;
Kogus
  Security policy
(edit with the Customer Reassurance module)
  Delivery policy
  Return policy
DELTA
NS6963
1 Ühik
Lisainfo
Protocol
BLE
LIN
Voltage
12V