IP-KAAMERA IPC-HFW2449T-ZAS-IL-27135 Smart Dual Light WizSense 4 Mpx 2,7 ... 13,5 mm MOTOZOOM DAHUA
Maksudega
Resolutsioon:2688 x 1520, 2560 x 1440, 2304 x 1296, 1920 x 1080;Andur:1/2,9 ";Vaatenurk:97 ° ... 28 °;IR valgustuse vahemik:60 m;Valge valgusega LED-valgustite valik:60 m;Mälukaardi pesa:Micro SD kaardi tugi kuni 256 GB;Pildi tihendamise meetod:H.265+;Heli:Sisseehitatud mikrofon, heliväljund, kahesuunalise heli voogesituse tugi;Toiteallikas:PoE (802.3af), 12 V DC;
  Security policy
(edit with the Customer Reassurance module)
  Delivery policy
  Return policy
Standardne: IP
Resolutsioon: 2688 x 1520–4Mpx,
2560 x 1440 – 3,7Mpx,
2304 x 1296 –3Mpx,
1920 x 1080 -1080p,
1280 x 720 -720p
Andur: 1/2,9" Progressive Scan CMOS
Objektiiv: 2,7 ... 13,5 mm – Motozoom
Vaatenurk: 97 ° ... 28 °
IR valgustuse ulatus: 60 m
Valge valgusega LED-valgustite valik: 60 m
S/N suhe: 56dB
Mälukaardi pesa: Micro SD kaardi tugi kuni 256 GB
Pildi tihendamise meetod: H.265+ /H.265/ H.264+ /H.264/MJPEG
Häire sisendid/väljundid:
Peavoo kaadrisagedus: 20 @ 4Mpx 25kaadrit sekundis@ 3.7Mpx
Võrgu liides: 10/100 Base-T (RJ-45)
Veebiserver: Sisseehitatud
Max võrgukasutajate arv: 6
ONVIF:
Vaikimisi IP-aadress: 192.168.1.108
Vaikimisi administraatori kasutaja / parool: administraator / -
Administraatori parool tuleks määrata esimesel käivitamisel
Veebibrauseri juurdepääsupordid: 80, 37777
PC-kliendi juurdepääsupordid: 37777
Mobiilkliendi juurdepääsupordid: 37777
Port ONVIF: 80
RTSP URL: rtsp://admin:hasło@192.168.1.108:554/cam/realmonitor?channel=1subtype=0 – põhivoog
rtsp://admin:hasło@192.168.1.108:554/cam/realmonitor?channel=1subtype=1 – alamvoog
Toiteallikas: Inimesed (802.3AF),12 VDC/ 850mA (max)
Energiatarve: ≤ 10,2 W @ 12 VDC ≤ 12,7 W @
Eluase: Kompaktne – metallist
Värv: Valge
"Kaitseindeks": IP67
Mehaaniline kaitseklass:
Töötemp: -30 °C ... 60 °C
Kaal: 0,76 kg
Mõõtmed: 238 x 91 x 91 mm